Весело та дивно

Весело та дивно

Шостий етап проекту «ВеСело» сайту depo.ua: як побудувати Європу в окремо взятому селі

Перший сезон проекту «ВеСело» виходить на фінішну пряму, і ми побачили багато чого, дивіться самі.

Здавалося б, команду проекту вже нічим не здивувати. Але як вам село, в якому живе трохи більше 1300 чоловік, і при цьому в ньому є власний туристичний маршрут по селу, прокат велосипедів, два гіда, свій етнографічний музей і народний хор? А як вам обсерваторія, тренажерний зал і система безконтактної оплати в школі? І це при тому, що ще кілька років тому село вважалося вимираючим? Неймовірно, правда? Ось і ми не віримо. Чи не віримо на слово, а тільки своїм очам: проект «ВеСело» вирушає в село Волоське Дніпропетровської області.

Мало того, ми стартуємо 14 жовтня, в День захисника Вітчизни і в День козацтва, а значить у нас в цьому епізоді буде багато всього, пов’язаного з козацькою славою. Буде цікаво!

Наша команда відправиться в шлях в середу на світанку, і вже традиційно всі її переміщення будуть супроводжуватися щоденниками в реальному часі в наших соцмережах Facebook та Instagram

Повний звіт про поїздку з’явиться трохи пізніше на сайті depo.ua, а в відеоверсії – на нашому каналі в YouTube. Волоське має всі шанси стати фіналістом сезону і отримати звання «Краще село 2020» – звичайно, якщо там і правда все так красиво.

Перевіримо!

Оставить комментарий