ГО “Смарт освіта” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” запускає супервізійні онлайн-зустрічі для вчителів із психологинею Світланою Ройз.

Свої запитання можна залишити у цій формі. Психологиня розбиратиме ситуації та запитання, які ви опишете у формі.

Зустрічі відбуватимуться на ті теми шкільного життя, які можуть ускладнювати роботу і на які педагоги витрачають багато сил. Це може бути складна поведінка учнів, булінг, інші труднощі в роботі з дітьми чи колегами тощо.

“Відповіді будуть анонімними. Нам важливо знати вік дітей, фактаж ситуації, хто до неї залучений, дії, які вже робилися, ваше ставлення до неї. І на зустрічі, без вказівки авторства запитання, ми розбиратимемо ситуацію і шукатимемо можливі рішення. Нам дуже важливо, щоб ви отримали підтримку в тому, що може бути складно чи неясно, – наголосила Світлана Ройз.

Доступ до зустрічей буде вільним за попередньою реєстрацією – про дату першої події та форму реєстрації повідомимо згодом.

Нагадаємо, ГО “Смарт освіта” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” регулярно проводила ресурсні зустрічі для освітян. На цих зустрічах підіймали питання пошуку власної ресурсності, самотерапії, особистих кордонів вчителя та стресостійкості.

Також для вчителів, вихователів та директорів проводили курс підвищення стресостійкості та ресурсності.

Раніше ресурсні зустрічі зі Світланою Ройз відбувалися раз на місяць.  Згодом для проєкту долучилися колеги Світлани Ройз, які проводили зустрічі з арттерапії, тілесної терапії тощо, а зараз є лекторами курсу стресостійкості та ресурсності.

Вам також може сподобатися

Leave a reply