Купити квартиру в Чернівцях восени 2016 року можна за ціною від $18000-19000. Як розповів порталу Domik.ua директор АН «Ваш ковчег» Олег Гушман , восени 2016-го, ціни на квартири в Чернівцях залишилися на рівні червня-серпня поточного року.

За словами експерта, попит на житло в Чернівцях восени 2016-го, збільшився в порівнянні з початком року. Затребуваними на первинному та вторинному ринку є одно- та двокімнатні квартири. Покупці в цьому році частіше бажають придбати житло неподалік від центру міста, обираючи помешкання без ремонту.

Нове житло в Чернівцях активно будується в спальних районах. У центрі та на околицях міста новобудови не зводять. Квадратний метр житла в новобудові коштує в середньому від $ 400 до $ 800. Ціна на квартири залежать від етапу будівництва та переліку робіт, які виконуються в квартирі.

Більше інформації про будівництво багатоквартирного житла в новобудовах міста можна дізнатись на форумі новобудов Чернівців .

Читайте також: Ціни на оренду квартир в Чернівцях

Придбати квартиру економкласу в Чернівцях можна за ціною від $ 18000-19000. $19000 просять за аналогічну однокімнатну квартиру на околиці міста. Від $18000 можна знайти однокімнатну квартиру в центрі, але в поганому стані. Стільки ж приблизно в Чернівцях буде коштувати «хрущівка» на першому поверсі площею менше 30 кв.м.

Ціни на однокімнатне житло стандартної площі в центрі міста стартують від $25000, а в районах, наближених до центру – від $22000. Двокімнатну квартиру у сегменті «економ» можна придбати за ціною від $25000 на околиці Чернівців, а в районах, наближених до центру, від $27000-28000. Аналогічний варіант у центрі обійдеться в межах $33000- 40000.

За словами Олега Гушмана, на вторинному ринку не пропонують житло, яке б відповідало стандартам житла бізнес-класу . Престижним житлом вважають квартири в новобудовах, зданих у експлуатацію неподалік від центру міста. Вартість квадратного метра тут становить близько $ 850.

Більше дізнатись про ціни на квартири в Чернівцях можна тут .

Источник: domik.ua

You may also like

Нерухомість

Держгеокадастр забезпечив впровадження функціоналу щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про масив земель сільськогосподарського призначення

31 жовтня 2023 року в програмному забезпеченні Державного земельного кадастру запроваджено функціональну можливість щодо внесення ...

Leave a reply