Для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні буде створено 15 регіональних офісів. Про це під час робочої поїздки в Чернігів повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус, повідомляє УНІАН.

За його словами, до кінця наступного тижня буде презентована стратегія підтримки малого та середнього бізнесу в Україні. Не останню роль у розвитку малого та середнього підприємництва, на його думку, грає доступ до кредитних коштів.

“З 1 січня 2016 року Європейський Союз буде виділяти для українських підприємців доступні кредити. Ми повинні забезпечити стабільність банківської системи, щоб розподіляти європейські гроші”, – сказав Абромавічус.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України також підкреслив, що українським бізнесменам потрібно більше інформації щодо виходу на європейський ринок збуту. Для посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи планується створити 15 офісів підтримки малого і середнього бізнесу.

“Там будуть працювати від 3 до 10 фахівців, і вони будуть роз’яснювати, як почати свою справу, як отримати кредит, як вийти на європейський ринок”, – сказав Абромавічус.

Джерело: http://msb.enarod.org/

You may also like

Leave a reply