Український бізнес віднині має можливість нарощувати чи оновлювати власний парк техніки провідної марки JCB на спеціальних пільгових умови фінансування ПриватБанком. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, банк та компанія CML підписали угоду про співпрацю та запустили партнерську програму з фінансування техніки JCB в кредит та лізинг.

“Програма фінансування техніки JCB є символом нашої спільної віри в майбутнє та взаємної підтримки, – відзначив Євген Заіграєв. – Ця співпраця відкриває нові можливості для наших клієнтів та сприятиме зміцненню бізнес-спільноти. Ми віримо, що разом ми зможемо досягти більшого та принести користь українському бізнесу та економіці.”

Пільгові умови фінансування техніки JCB передбачають авансовий платіж від 20%, термін фінансування до 5 років, пріоритетний розгляд заявок та швидке рішення з мінімальним пакетом документів. Відсоткові ставки кредитування або лізингу техніки становлять від 0,01% до 10,3 % в гривні. Подати заявку на оформлення можна на сайті.

You may also like

Comments are closed.