10 березня Міжнародний республіканський інститут (МРІ) організував вебінар-дискусію за участі Лаурінаса Кащюнаса, голови Комітету національної безпеки та оборони Сейму Литви та депутатів Верховної Ради України, яка стала першим заходом нового раунду Балтійсько-Євразійської міжпарламентської навчальної програми. Вебінар проводився спільно з Незалежним антикорупційним комітетом з питань оборони (НАКО).

Голова Комітету національної безпеки та оборони Сейму Литви Лаурінас Кащюнас розповів про досвід Литви у секторі безпеки та оборони, а українські депутати поділились викликами, які стоять перед ВРУ у цьому контексті. Керівник програм МРІ у Литві Ріте Вайкюліне анонсувала попередні плани організації поїздок народних депутатів до Литви для обміну досвідом та закликала продовжувати посилювати міжпарламентські зв’язки.

Надалі, в рамках Балтійсько-Євразійської міжпарламентської навчальної програми планується серія вебінарів для депутатів ВРУ за участі представників Сейму Литви. Заходи будуть спрямовані на розвиток професійних спроможностей та обміну знаннями і досвідом між парламентарями.

Детальніше за посиланням

Вам також може сподобатися

Leave a reply