В рамках 13-ї щорічної зустрічі YES пройдуть міні-конференції для регіональних політиків та молодих лідерів

75 представників місцевих органів виконавчої влади, депутатів місцевих рад та громадських активістів візьмуть участь в міні-конференції в рамках 13-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES).

Новий дискусійний формат – спільний проект YES та Української Школи Політичних Студій (УШПС). Його учасники, відібрані на основі конкурсу, представляють усі регіони України. Серед них – 41 депутат місцевих рад, 26 представників регіональних органів виконавчої влади та 8 місцевих активістів. Середній вік учасників проекту  – 31 рік.

В ході міні-конференції, яка пройде паралельно з пленарними засіданнями 13-ї щорічної зустрічі YES, учасники отримають нагоду обговорити зі спікерами Ялтинського форуму ключові проблеми глобального та локального рівня, провідні світові практики в сфері публічної політики, державного управління та громадянського активізму.

Регіональні політики, державні службовці та активісти з регіонів відіграють одну з найважливіших ролей в процесі реформування України – зокрема, в реалізації урядового курсу на децентралізацію системи управління та розширення повноважень територіальних громад та місцевих адміністрацій. Участь молодих регіональних лідерів в роботі Ялтинського форуму дозволить їм отримати прямий доступ до міжнародного політичного та управлінського досвіду, підвищити свій професійний рівень в питаннях управління публічною сферою на локальному рівні та вибудувати національну та міжнародну мережу ділових контактів. Ця ініціатива також покликана зробити внесок в успіх реформи децентралізації в Україні, поглиблення євроінтеграційних  процесів та підвищення рівня взаємодії між різними регіонами країни.

Також, за  традицією, в рамках Ялтинської зустрічі працюватиме секція для молодих лідерів. З 2012 року YES відбирає для участі в щорічному форумі 100 студентів та молодих професіоналів, у тому числі – стипендіатів молодіжних освітніх програм Фонду Віктора Пінчука – «Завтра.UA» та «Всесвітніх студій». Серед критеріїв відбору  – академічна успішність, лідерський потенціал, активна участь в діяльності спільнот. У програмі секції – зустрічі молодих лідерів зі спікерами та гостями форуму, обговорення дискусійних панелей пленарних засідань. За час проведення секції в її роботі взяло участь понад 400 чоловік.

Як повідомлялось, 15-17 вересня в Києві відбудеться 13-а щорічна зустріч Ялтинської європейської стратегії (YES) «Світ, Європа та Україна: шторми змін», організована міжнародною громадською платформою YES у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука. Пленарні засідання  та спеціальні секції форуму пройдуть в Національному культурно-музейному комплексі «Мистецький арсенал». В роботі форуму візьмуть участь понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських діячів, експертів з 20 країн світу. Учасники щорічної зустрічі YES обговорять актуальні геополітичні, економічні та соціальні процеси, як лежать в основі стрімких змін, а також виклики, що стоять перед Європою та світом і впливають на їх майбутнє.

 

Ялтинська європейська стратегія (YES) – найбільший на Сході Європи суспільний інститут публічної дипломатії, який підтримує відкритий і рівноправний діалог з глобальних проблем між Європейським Союзом, Україною, Росією та іншими країнами. Це незалежна організація, яка була заснована в 2004 році українським бізнесменом та громадським діячем Віктором Пінчуком.

Розвиток України YES розглядає в контексті сьогоднішніх глобальних викликів і можливостей, які відкриває динаміка сучасного світу. Пріоритетною метою для YES є сприяння розвитку України як сучасної, вільної та економічно сильної демократичної країни. Організація прагне сприяти ефективній інтеграції України в ключові міжнародні системи, діючи на рівні публічного діалогу та особистих контактів між людьми, які приймають рішення, провідними експертами, бізнесменами і журналістами.

Щорічні Зустрічі YES стали відкритим майданчиком для обговорення нових ідей і поглядів щодо шляхів розвитку Європи, України і всього світу. Ці форуми збирають понад 350 політиків, дипломатів, державних діячів, журналістів, аналітиків і бізнесменів із понад 50 країн світу. Діалог щодо глобальних викликів забезпечує ширше бачення внутрішньої ситуації в Україні, її розвитку і перспектив у сучасному світі та ставить Україну на міжнародну карту.

Провідні світові лідери думок представляють своє бачення нинішніх і майбутніх процесів у всіх сферах життя суспільства. Пленарні сесії форуму відкривали Президенти України, Польщі, Литви, Туреччини та інших країн. Серед доповідачів Ялтинських зустрічей також були Кофі Аннан, Карл Більд, Тоні Блер, Гордон Браун, Річард Бренсон,  Джеймс Вулфенсон, Ньют Гінгріч, Герман Греф, Аркадій Дворковіч,Роберт Зеллик, Білл та Хілларі Клінтон, Пол Кругман, Олексій Кудрін, Леонід Кучма, Юрій Мільнер, Кондолыза Райс, Лоуренс Саммерс, Радослав Сікорський, Хав’єр Солана, Домінік Строс-Кан, Шаши Тарур, Строуб Телботт, Найл Фергюсон, Владимир Філат, Йошка Фішер, Штефан Фюле, Герхард Шрьодер, Мохаммад Юнус та інші.

Офіційний сайт: www.yes-ukraine.org

Фонд Віктора Пінчука – це незалежний приватний міжнародний благодійний фонд, що базується в Україні. Фонд був створений у 2006 році бізнесменом і філантропом ВІтором пінчуком. Його метою є надати новим поколінням можливість стати творцями майбутніх змін. Для її реалізації розробляються проекти та будується партнерство, як в Україні, так і поза її межами. Фонд інвестує  у трьох основних напрямках:

  • інвестиції у людину, аби примножити людський капітал;
  • інвестиції у суспільство, аби покращити рівень соціальної взаємодії;
  • інвестиції у світ, аби сприяти поглибленню всесвітній інтеграції.

Серед численних проектів Фонду – найбільша в країні стипендіальна програма «Завтра.UA», міжнародна стипендіальна програма «Всесвітні студії» (WorldWideStudies) для молодих українських фахівців, «Публічні лекції» для українських студентів за участю відомих міжнародних діячів, а також створення Київської школи економіки. Крім того, серед інших проектів Фонду – створення по всій Україні мережі сучасних центрів надання допомоги новонародженим; PinchukArtCentre – найбільша і найдинамічніша арт-інституція в Центральній і Східній Європі – яка пропонує вільний вхід і прийняла на сьогоднішній день понад 2,2 мільйона відвідувачів, а також стала засновником глобальної премії Future Generetaion Art Prize для художників у віці до 35 років і національної Премії PinchukArtCentre для молодих українських художників; Круглий стіл з питань філантропії та Українська ланч-конференція в Давосі, які щорічно проводяться Фондом під час Всесвітнього економічного форуму. Фонд Віктора Пінчука  є членом Европейського Центру фондів і Українського форуму грантодавців, співробітничає із Глобальною ініціативою Клінтона, Інститутом Брукингса, Atlantic Council, Центром миру Шимона Переса, Фондом Віри Тоні Блера та іншими неурядовими організаціями.

Офіційний сайт: www.pinchukfund.org

Онлайн-трансляція 13-ої Щорічної зустрічі Ялтинська європейська стратегія (YES) буде організована на сайті yes-ukraine.orgа також на веб-сайтах медіа-партнерів англійською та українською мовами.

Офіційний Twitter 13-ої Щорічної зустрічі YES – @yes_ukraine. Учасники та зацікавлені особи можуть використовувати хештег #YESUkraine2016.

Спеціальний партнер 13-ої Щорічної зустрічі YES:
МЕТІНВЕСТПартнери 13-ої Щорічної зустрічі YES:
ARAWAK ENERGY
АЛЬФА-БАНК (УКРАЇНА)
ГРУПА DCH
МІЖНАРОДНИЙ ФОНД “ВІДРОДЖЕННЯ”
ОПЕРАТОР ЗВ’ЯЗКУ LIFECELLМедіа-партнери 13-ої Щорічної зустрічі YES:
ICTV
УКРАЇНСЬКА ПРАВДА
НОВОЕ ВРЕМЯ КРАЇНИ (NV)
РАДІО ЕРА
THE KYIV POST

You may also like

Leave a reply