Компанія SoftServe організувала 12 вересня 2015 року у Києві в Гольф Центрі (Оболонська Набережна, 20) найдрайвовішу українську IT конференцію – IT Weekend Ukraine 2015.

30+ спікерів-експертів, 5 паралельних потоків, понад 800 учасників, 540 хвилин інтенсивного навчання, обміну досвідом й думками – це IT Weekend Ukraine, який вже четвертий рік поспіль організовує компанія SoftServe.

Наша мета – формування та становлення української спільноти ІТ- професіоналів. Ми створюємо умови для успішного та ефективного навчання ІТ-спеціалістів, обміну досвідом та ідеями.

На цій конференції кожен зміг знайти щось цікаве і корисне для себе. Спікери та учасники спілкувалися про тренди та новітні практики у: розробці програмного забезпечення, мобільних рішеннях, Data Science, тестуванні програмного забезпечення, успішному управлінні ІТ проектами, Agile – технологіях та бізнес аналізі.

Ділилися досвідом під час конференції не лише українські професіонали у сфері ІТ, а й гості з-за кордону: Болгарії, Ізраїлю, Італії, США, Індії, Німеччини та Угорщини.

Презентації спікерів можна завантажити з сайту: itweekend.ua

Щоб мозок не закипів від насиченої програми конференції, організатори подбали про розваги: розіграш гри в гольф, демонстрація окулярів віртуальної реальності, електромобілів та багато іншого.

Окрім цього на заході відбулася демонстрація безпілотника, до розробки якого долучилися працівники компанії SoftServe.

Фотографії з конференції можна переглянути на facebook.

Конференція закінчилася феєрично – церемонією нагородження найкращих IT-спеціалістів України –Ukrainian IT Awards.

Епатажний гурт «ONUKA» створив незабутню атмосферу та подарував багато яскравих емоцій!

До зустрічі наступного разу!

Перелік запланованих заходів можна переглянути на сайті itweekend.ua

Источник: http://jurliga.ligazakon.ua

You may also like

Leave a reply