Виконавчий комітет Хмільницької міської ради затвердив Дорожню карту розвитку малого та середнього підприємництва у місті Хмільнику.

До Дорожньої карти увійшли заходи, які були розроблені експертами громадської організації «ПРАВО» та посадовими особами виконавчих органів міської ради за результатами проведених фокус-груп, участь в яких взяли підприємці міста, а також аналізу чинних регуляторних актів, які затвердженні в системі місцевого самоврядування міста Хмільника.

Серед заходів, які увійшли до Дорожньої карти, є, для прикладу, розробка технічної документації з питань благоустрою території міста Хмільника, створення реєстру активів  громади, створення консультативного центру для підприємців, розробку нового міського інтернет-ресурсу, перегляд чинних регуляторних актів, в яких було виявлено корупціогенні чинники, проведення моніторингу діяльності ЦНАПу тощо.

Після затвердження заходи Дорожньої карти мають знайти своє відображення в міській Програмі розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 роки, а також в планах регуляторної діяльності міської ради та її виконавчого комітету.

Для довідки:

Дорожню карту розроблено громадською організацією «ПРАВО», спільно з виконавчими органами міської ради під час реалізації проекту, що реалізується в рамках Програми «Лідерство в економічному врядуванні» (USAID ЛЕВ), за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Метою проекту є доопрацювання (вдосконалення) Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва для зменшення регуляторних бар’єрів та покращення бізнес-середовища для МСП в місті Хмільнику Вінницької області.

Джерело: Громадський Форум Хмільниччини

You may also like

Новини

Держгеокадастр працюватиме над модернізацією автоматизованої системи Державного земельного кадастру спільно зі Світовим банком та ЄС

21 лютого 2023 року відбулася презентація результатів незалежної технічної оцінки стану автоматизованої системи Державного земельного ...

Leave a reply