Виконавчий комітет Хмільницької міської ради затвердив Дорожню карту розвитку малого та середнього підприємництва у місті Хмільнику.

До Дорожньої карти увійшли заходи, які були розроблені експертами громадської організації «ПРАВО» та посадовими особами виконавчих органів міської ради за результатами проведених фокус-груп, участь в яких взяли підприємці міста, а також аналізу чинних регуляторних актів, які затвердженні в системі місцевого самоврядування міста Хмільника.

Серед заходів, які увійшли до Дорожньої карти, є, для прикладу, розробка технічної документації з питань благоустрою території міста Хмільника, створення реєстру активів  громади, створення консультативного центру для підприємців, розробку нового міського інтернет-ресурсу, перегляд чинних регуляторних актів, в яких було виявлено корупціогенні чинники, проведення моніторингу діяльності ЦНАПу тощо.

Після затвердження заходи Дорожньої карти мають знайти своє відображення в міській Програмі розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 роки, а також в планах регуляторної діяльності міської ради та її виконавчого комітету.

Для довідки:

Дорожню карту розроблено громадською організацією «ПРАВО», спільно з виконавчими органами міської ради під час реалізації проекту, що реалізується в рамках Програми «Лідерство в економічному врядуванні» (USAID ЛЕВ), за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Метою проекту є доопрацювання (вдосконалення) Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва для зменшення регуляторних бар’єрів та покращення бізнес-середовища для МСП в місті Хмільнику Вінницької області.

Джерело: Громадський Форум Хмільниччини

You may also like

Leave a reply