Серед користувачів чат-бота «Цифрограм. Твоя кібергігієна» визначено переможців, які зробили вагомий вклад у базу знань цього ресурсу та загалом у підвищення рівня цифрової грамотності українців.

Освітній онлайн-хакатон «Цифрограм-бот: Подарунки за питання» проходив в Україні з 21 квітня до 5 травня. Організатори заходу – робоча група, до складу якої увійшли спеціалісти Vodafone Україна, Міністерства цифрової трансформації, Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Учасники хакатону вигадували та надсилали запитання й відповіді на тематику цифрової грамотності та відповіді до нього. Загалом участь у Хакатоні взяли 62 учасники із 2 тис. користувачів, які надіслали понад 400 питань та відповідей на них. Переважно використовувалися такі теми: загальні цифрові знання, шкідливе програмне забезпечення, соцмережі та месенджери, підключення до інтернету, кібер- та медіаграмотність, безпека паролів, безпека пристроїв та соціальна інженерія.

Експертна комісія визначила переможців хакатону, які отримають відповідні подарунки (вказано ім’я користувача Telegram та деякі цифри наданого учасниками номеру телефона):

 1. Anna, +38050****216
  60 валідованих питань
  смартфон Samsung Galaxy A72 8/256GB Black + День на знімальному майданчику майбутнього освітнього серіалу від Мінцифри
 2. Leonid, +38067****998
  41 валідоване питання
  екшн-камера GoPro Hero 8 (CHDHX-801-RW);
 3. Sasha, +38099****946
  39 валідованих питань
  гарнітура Apple AirPods Pro;
 4. Dmitriy, +38068****884
  23 валідовані питання
  гарнітура HyperX Cloud Flight S;
 5. Дмитрий, +38050****549
  22 валідованих питання
  бездротовий зарядний пристрій Canyon WS-501;
 6. Danya, +38050****605
  18 валідованих питань
  Фірмовий рюкзак від ОБСЄ в комплекті з флешкою, підставкою та наклейкою
 7. Volodymyr, +38067****273
  10 валідованих питань
  Фірмовий рюкзак від ОБСЄ в комплекті з флешкою, підставкою та наклейкою
 8. Dmytro, +38067****926
  8 валідованих питань
  Фірмовий рюкзак від ОБСЄ в комплекті з флешкою, підставкою та наклейкою

Інтерактивний Telegram-бот «Цифрограм. Твоя кібергігієна» створений для швидкої перевірки користувачами свого рівня цифрової грамотності. Він дозволяє отримати нові знання, оскільки містить роз’яснення, підготовлені фахівцями до кожного питання. Крім того, отриманим результатом можна поділитися з друзями чи колегами.

Щоб користуватися чат-ботом, необхідно бути зареєстрованими в месенджері Telegram. Чат-бот доступний за посиланням

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 31 грудня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 2020 роках перевищили 28,8 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *