Населення Узбекистану швидко зростає і така динаміка підіймає питання забезпечення продовольчої безпеки країни. А деградація грунтів, недостатня кількість пасовищ, обмеженість водних ресурсів вимагають шукати партнерів-постачальників агропродукції.

Створення спільних українсько-узбецьких агрохолдингів – це перспективнй напрямок співпраці, який сприятиме залученню іноземних інвестицій з Узбекистану в українську економіку та позитивним змінам в економічній взаємодії.

Розглядали питання з ініціативи Торговельно-промислової палати України на онлайн-семінарі «Створення в Узбекистані спільних українсько-узбецьких агропідприємств». Учасники: керівництво торгово-промислових палат двох країн, представники дипломатичних установ і ділових середовищ України та Узбекистану.

Розглядали можливості заснування в Узбекистані спільних агропідприємств із виробництва комбікормів і використання земельних ресурсів в Україні для виробництва м’ясомолочної продукції.

Для українських експортерів знижені митні та акцизні ставки до 0% на товари, зокрема: цукор, м’ясо та харчові субпродукти домашньої птиці, молоко, вершки, загущені або з додаванням цукру та інших підсолоджуючих речовин, яйце птиці свіже, консервоване, мука пшенична або житня, зерно злаків, макаронні вироби) та інше.

Презентації спікерів

За матеріалами Торгово-промислової палати України

You may also like

Новини

Food&NonFoodMaster-2022

Запрошуємо Вас 9 вересня на XIII Міжнародну практичну конференцію Food&NonFoodMaster-2022 «Restart в партнерстві ритейлерів та постачальників ...

Leave a reply