Українська асоціація венчурного і приватного капіталу (UVCA) спільно з фондом Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) організовує масштабний захід “UVCA ІТ день”.

“UVCA ІТ день” відбудеться за участі лідерів української стартап екосистеми: інвесторів України та світу, підприємців і стартапів, які вже досягли успіху на глобальному ринку. В рамках заходу – відбудеться фінал конкурсу UVCA Challenge: CES- Edition 2018, на якому визначаться 10 найкращих IoT і Hardware стартапів України. Вони і сформують українську секцію у рамках CES-2018 у Лас-Вегасі. Для того, щоб усі гості заходу і журі могли краще ознайомитись з розробками – протягом всього дня буде діяти експозона з 20 продуктів фіналістів.

Програма:

1 – Лайфхаки від переможців минулорічного конкурсу. Вони розкажуть про речі, які варто зробити перед поїздкою на СES, як краще підготуватись та особливості спілкування безпосередньо на виставці. Нагадаємо, що 7 із 8 учасників української секції на СES-2017 вже отримали інвестиції.

2 – Інвестиційна панель “Проблеми та перспективи венчурного інвестування в Україні”. Модератор Андрій Колодюк, Засновник та керуючий партнер фонду AVentures Capital.

3 – Фінал UVCA Challenge (з пітчингом, і секцією Q & A) і оголошення переможців.

You may also like

Leave a reply