Усі матчі Євро 2020, який стартує сьогодні, можна буде спостерігати на Vodafone TV у пакеті «Оптимальний Спорт». Напередодні Vodafone знизив вартість пакета «Оптимальний Спорт» до 199 грн за 30 днів. Наповнення пакета залишається без змін.

«Оптимальний Спорт» надає доступ до футбольних каналів – Футбол 1, Футбол 2 і Футбол 3 в HD-якості, преміальних спортивних каналів Setanta Sports, Eurosport 1 і Eurosport 2, преміальних каналів Vip Premiere і Vip Megahit, а також більше 190 телеканалів і 76 телеканалів в HD.

Для активації пакета «Оптимальний Спорт» потрібно надіслати безкоштовне SMS із текстом «1» на номер 30096. Підписка на пакет продовжується автоматично.

Насолоджуватись драйвовою грою та вболівати за свою команду будь-де можна за допомогою сервісу Vodafone TV, що доступний для мобільних додатків через Play Market,  App Store або Huawei App Gallery та на всіх нових версіях Smart TV для магазинів Samsung та LG і через web-версію на сайті tv.vodafone.ua.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 49 країн. Станом на 31 березня 2021 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйону користувачів фіксованого інтернету та об’єднує більше 123 мільйонів IoT підключень. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 1 кварталі 2021 року перевищили 29,7 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply