Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» оголошує конкурс міні-грантів для громадських організацій на розробку дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва у Вінницькій, Київській, Львівській, Тернопільській та Херсонській областях.

Дорожня карта – це опис послідовних кроків (заходів), розроблених за участі та з урахуванням інтересів всіх зацікавлених сторін, реалізація яких дозволить досягти поставленої мети конкурсу, а саме – зменшити регуляторні бар’єри та покращити бізнес середовище для МСП.

Переможці конкурсу отримають міні-грант обсягом до 100 тис. грн. (планується, що середній розмір гранту становитиме 50-80 тис. грн) на вдосконалення (доопрацювання) Дорожніх карт та їх адвокацію.

Конкурс дорожніх карт має на меті мобілізувати усі зацікавлені сторони територіальних громад чи об’єднань територіальних громад задля створення сприятливих умов для ведення бізнесу у регіоні.

Останній термін подання документів на конкурс Дорожніх карт – 30 квітня 2016 р.

Детальнішу інформацію про конкурс можна знайти за цим посиланням або на офіційному веб-сайті Інституту економічних досліджень та політичних консультацій

Джерело: Національна платформа МСБ

You may also like

Leave a reply