Уряд разом з фракціями має провести засідання з питань економічних реформ – «Воля народу»

Уряд разом з фракціями має провести засідання з питань економічних реформ – «Воля народу»

В Україні має відбутися професійна дискусія економічного блоку уряду з представниками парламентських фракцій та груп. Про це під час погоджувальної ради заявив член депутатської групи «Воля народу», народний депутат Олесь Довгий.

«Сьогодні в Україну знову приїхала місія МВФ, і за останній рік ми приймали десятки законопроектів в гарячому режимі, без попереднього обговорення спочатку для євроінтеграційного процесу, потім для того, щоб отримати черговий транш МВФ, – зазначив представник «Волі народу». – І євроінтеграція, і кредити це дуже важливо, однак ми також повинні розуміти, на що ці кредити йтимуть».

На переконання депутатської групи, у ході робочої наради економічного блоку уряду та представників парламентської фракцій має бути напрацьована спільна комплексна програма дій на поточний рік. Адже кожна фракція та група має власне бачення шляхів виведення економіки з кризи. «Іншими словами, дискусія, якої не відбулося з попереднім урядом, має відбутися зараз», – вважають у «Волі народу».

Серед питань, які на думку депутатської групи, мають бути пріоритетними у ході економічних реформ – підтримка вітчизняного виробника, тарифна політика та подолання безробіття, яке в Україні сягає 30%. Тому уряд повинен посилити захист тих, хто створює робочі місця, а також розробити ряд законопроектів для залучення інвестування. «Тоді Верховна Рада проголосує за такі законопроекти не із закритими очима, а розуміючи реальний план дій уряду», – впевнені у «Волі народу».

Олесь Довгий звернувся до голови Верховної Ради з проханням ініціювати спільні парламентсько-урядові наради, а також заслухати звіт голови Національного банку України щодо макроекономічної ситуації в країні.

Прес-служба ДГ «Воля народу»

Оставить комментарий