28 вересня відбулося урочисте відкриття Центру підтримки інновацій та підприємництва iHUB у  м. Кишинів, Республіка Молдова. Це вже шостий iHUB у третій країні Східної Європи. Наразі діє чотири центри в Україні (Київ, Вінниця, Львів та Чернігів) та один в Грузії (Тбілісі).

На відкритті були присутні ректор Технологічного університету Молдови, заступник Міністра економіки, заступник Міністра інформаційних технологій, Голова правління Seed Forum Norway Foundation Стейнар Корсмо, Голова правління Seed Forum Eastern Europe Foundation, CEO та Co-founder iHUB Network Дмитро Подолєв, а також стартапи, партнери та потенційні інвестори.

Центр був відкритий на умовах державно-приватного партнерства з Технічним університетом Молдови та розташовується у серці столиці, на центральній вулиці міста за адресою: вул. 31 серпня 1989, 78, напроти будівлі Кабінету Міністрів. Площа центру налічує близько 450 кв.м., що включає 2 івент-зони, конференц-залу, зону відпочинку та робочий простір кількістю 60 місць.

Проект реалізується за донорської підтримки МЗС Королівства Норвегії та USAID в Молдові.

Це є першим кроком iHUB у Молдові, що сприятиме активному залученню інтелектуальної молоді до розвитку малого та середнього підприємництва у Республіці Молдова.

Facebook Album

iHUB Chisinau Flickr Album

You may also like

Міжнародні новини

Український дім у Давосі 2023: головний редактор журналу TIME Едвард Фельзенталь візьме інтерв`ю у Президента України Володимира Зеленського

Український дім у Давосі та редакція журналу TIME оголосили, що Президент України Володимир Зеленський дасть ...

Leave a reply