В рамках проекту «Фінансова грамотність» Університет банківської справи Національного банку України пропонує проведення безкоштовних майстер-класів для загальноосвітніх шкіл Києва, в яких відбуваються літні табори. 

Заняття з основ фінансової грамотності проводитимуться фахівцями та магістрами Університету. Для формування графіку майстер-класів та узгодження деталей програми представникам шкіл потрібно передзвонити за контактним номером (044) 230 16 03.

Протягом літа представниками Університету також планується проведення занять з фінансової грамотності у дитячих відпочинкових таборах різних регіонів України.

Проект «Фінансова грамотність» стартував в Україні у 2010 році з ініціативи проекту USAID/FINREP-І спільно з НБУ, Університетом банківської справи НБУ та Громадською ініціативою «Національна мережа фінансової просвіти».

За п’ять років розроблено навчальну програму, навчальний посібник і робочий зошит для учня, одержано гриф МОН. Розпочато викладання курсу «Фінансова грамотність» у школах. Нині це вже 700 шкіл та 20 000 учнів з усіх регіонів України. Проведено 4 семінари-тренінги, підготовлено 87 тренерів і 420 учителів. Проведено студентську благочинну акцію «Аукціон надій», що дозволила забезпечити 10 000 навчальними комплектами десятикласників 44-ох інтернатів і сиротинців усіх регіонів України. Проведено інтерактивні лекції магістрами УБС з курсу «Фінансова грамотність» у літніх таборах та зимових школах. Проведено перший в Україні турнір юних знавців із фінансової грамотності в м. Дніпропетровську. Створено електронний інтерактивний навчальний підручник з курсу «Фінансова грамотність». Розпочато його апробацію у школах 5 регіонів України. Розпочато адаптацію матеріалів із фінансової грамотності для вікових категорій 1–4, 5–9 класів у рамках активної співпраці з міжнародною організацією Афлатун. Узято участь у 3-х міжнародних медіа-проектах «Global money week», у яких Україну з проектом «Фінансова грамотність» представлено на міжнародному рівні. Розроблено стратегічні напрями і програми щодо підняття рівня фінансової грамотності. Проведено слухання діяльності в рамках проекту «Фінансова грамотність» на спільному засіданні комітетів з фінансів і банківської діяльності та освіти і науки у Верховній Раді України.

 

Університет банківської справи Національного банку України вищий навчальний заклад, який має IV рівень акредитації, створений відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2006р. Університет банківської справи НБУ об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут магістерської та післядипломної освіти у м. Києві.

Контактна особа:

Кузьма Наталія Йосипівна
Відділ маркетингу та зв’язків із засобами масової інформації
Університету банківської справи Національного банку України
тел.: +38 (067) 672-61-28
E-mail: [email protected]

You may also like

Leave a reply