Диплом за видатні науково-практичні досягнення в освіті у номінації «Електронний освітній ресурс» вручили ректору Університету банківської справи Тамарі Смовженко на VII Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті», що проходить 20-22 жовтня 2015 року у Київському палаці дітей та юнацтва.

Організатори відзначили команду УБС за пророблену роботу щодо реалізації в Україні проекту «Фінансова грамотність». Зокрема, за розробку та впровадження інтерактивного посібника з курсу «Фінансова грамотність» для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Нагадаємо, електронна версія навчального посібника створена за методичною та фінансовою підтримкою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту розвитку фінансового сектору (USAID/Finrep II) з метою доповнення друкованих навчальних матеріалів з курсу «Фінансова грамотність».

Новий інтерактивний електронний навчальний посібник з фінансової грамотності містить анімації, інтерактивні завдання, тести, корисні посилання, додаткові матеріали для читання та звуковий дикторський супровід.

Сьогодні курс вивчають майже 20 тисяч учнів із 700 шкіл у всіх областях України. Проведення моніторингу у 2014-2015 навчальному році показало, що курс має значний вплив на фінансову поведінку учнів. Зростання рівня фінансової грамотності позитивно впливає на процес складання та ведення бюджету, здійснення заощаджень та усвідомлення важливості таких знань.

«Для країни стратегічно важливо, аби українці були фінансово грамотними. Такі знання вчать правильно заощаджувати, розумно інвестувати та берегтись від шахрайства. Фінансово грамотні люди посилять конкуренцію на ринку, адже свідомо обиратимуть фінансові послуги та продукти. Тому навчати фінграмотності необхідно вже з ранніх років. І ми над цим сьогодні працюємо», – зазначила Тамара Смовженко.

На виставці магістри УБС пропонують відвідувачам за допомогою тестових питань перевірити власний рівень фінансової грамотності.

Організатори виставки – Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

You may also like

Leave a reply