UniversalBank, один з крупних та надійних європейських банків країни, уклав контракт з національним оператором хмарних сервісів DeNovo. Використовуючи ресурси Хмари DeNovo, банк планує розробляти нові рішення та сервіси для своїх клієнтів та запровадить безпечне безперебійне тестування. 

UniversalBank є учасником міжнародної групи EurobankGroup, яка представлена у 8 країнах Європи. Загальна чисельність співробітників групи складає 16,6 тисяч осіб. Загальні активи EurobankGroup становлять 73,8 млрд. євро. UniversalBank має стійкий власний капітал та розвинену мережу відділень. За новою класифікацією Національного Банку України UniversalBank входить до групи банків іноземних банківських груп.

Сучасне бізнес-середовище потребує від ІТ-підрозділів банку швидких та ефективних процесів розробки та тестування нових продуктів та рішень. UniversalBankобрав хмарні сервіси DeNovo саме для задоволення цих вимог.

«Розвиток банку потребує постійного вирішення нових бізнес задач, що реалізується за допомогою автоматизації процесів у нових ІТ-системах, – коментує рішення Олександр Бойко, CIO UniversalBank.Інтенсивне тестування різних конфігурацій нових продуктів є абсолютно необхідним для визначення поведінки цих продуктів у існуючому ІТ-ландшафті. Сьогодні ми можемо створити декілька моделей ІТ-середовища у Хмарі DeNovo та протестувати ефективність роботи моделей з точки зору, наприклад, ITIL та інформаційної безпеки. Оптимізована модель переноситься для роботи у продуктивні системи банку лише після всебічного тестування. Дуже важливо, що процес створення тестових середовищ не потребує довгого очікування, як це було раніше. Це пришвидшує процес від стадії бізнес-ініціативи до рішення на рівні продуктивних систем. Хмарні сервіси DeNovo – відмінне рішення для тестового майданчика, тому ми плануємо надалі розширювати використання вже існуючих потужностей Хмари DeNovo».

Фінансовий сектор традиційно є активним споживачем хмарних сервісів на світовому ринку ІТ.

«Зараз хмари нарешті стають складовою й ІТ-інфраструктури банків, – коментує співпрацю Максим Агєєв, генеральний директор DeNovo.Інтенсивне використання хмарних рішень фінансовими закладами може стати потужним драйвером вітчизняного хмарного ринку. Найближчим часом ми побачимо зміцнення цієї тенденції».

You may also like

Новини

Держгеокадастр працюватиме над модернізацією автоматизованої системи Державного земельного кадастру спільно зі Світовим банком та ЄС

21 лютого 2023 року відбулася презентація результатів незалежної технічної оцінки стану автоматизованої системи Державного земельного ...

Leave a reply