Національний поштовий оператор модернізує логістичну мережу. Компанія оголосила пошук партнера, з яким укладе договір оренди першого сучасного сортувального центру. Він буде за межами столиці.

До 19 лютого Укрпошта збирає пропозиції від підрядників та партнерів, які збудують перший за 40 років сучасний автоматизований сортувальний центр для надання швидких та зручних поштових послуг.

«Це стало можливим, завдяки підтримці наших постійних міжнародних партнерів з  та ЄБРР, разом з якими ми працюємо над проектом «Логістична мережа (Модернізація та цифровізація Укрпошти)», у рамках якого буде зведено 7 автоматизованих сортувальних центрів та 62 напівавтоматизованих депо», – коментує Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Проект передбачає створення логістичної мережі для опрацювання посилок, скорочення термінів доставки та покращення якості поштових послуг. А це – позитивні зміни для ведення бізнесу в країні та інтернет-торгівлі.

Вимоги до партнера: досвід будівництва великих логістичних центрів, наявність джерел фінансування від 10 мільйонів доларів та власної земельної ділянки площею не менше 8 гектарів зі зручним розташуванням, неподалік столиці, не далі 20 кілометрів.

Детальніше про умови за посиланням.

Для швидкого опрацювання пропозицій ринку створено відкритий реєстр питань та відповідей учасників щодо документації та процесу майбутнього тендеру Укрпошти.

«Для забезпечення прозорого та ефективного використання коштів компанію-партнера будемо обирати на Prozorro. Хоча закон про закупівлі не передбачає проведення саме цих  торгів на майданчику. Зараз проводимо дослідження ринку, аби сформулювати чіткі вимоги та погодити усі технічні деталі перед запуском тендеру», – мовить генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Компанії, які бажають взяти участь у закупівлі, можуть отримати додаткову інформацію за електронною поштою: [email protected] та [email protected]. На цю ж адресу до 19 лютого не пізніше 18 години за київським часом вони мають надіслати свої бюджетні техніко-комерційні пропозиції.

Результат опрацювання пропозицій ринку – пакет тендерної документації, який забезпечить відкриту міжнародну конкуренцію, рівні умови для всіх учасників та прозорість процесу, вибір економічно найвигіднішої пропозиції.

Укрпошта залучила приблизно 100 млн євро від ЄБРР та ЄІБ для модернізації існуючої логістичної мережі та реформування сільських поштових відділень. Угоди уклали восени минулоріч за участі Міністерства інфраструктури.

За матеріалами Міністерства інфраструктури України

You may also like

Leave a reply