Технології замість паперу – Укрпошта за допомогою онлайн-сервісу “Вчасно” переходить на цифрові бізнес процеси.

Укрпошта спрощує бізнес-процеси для корпоративних клієнтів. Відтепер вони можуть скористатися електронно-цифровим підписом та обмінюватись з Укрпоштою електронними документами замість паперових через онлайн-сервіс  «Вчасно».

«Ми поступово відходимо від використання паперу. Обмін електронними документами – це зниження навантаження на персонал, який працює з оформленням паперових документів, економія витратних матеріалів для нас і часу для клієнтів. Використання онлайн-сервісу спростить співробітництво Укрпошти з бізнес-партнерами, які зможуть швидко отримувати необхідні документи», – сказав в. о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.

Першим корпоративним клієнтом Укрпошти стала компанія ТОВ «ЛЕТТЕР ПАК». «Можливість користуватись даним сервісом надає нам багато переваг. Відтепер обмін документами Ф103 між ТОВ «ЛЕТТЕР ПАК» та ПАТ «Укрпошта», відбувається значно швидше, більше не потрібно друкувати, підписувати та ставити вручну печатки, зберігати документи в паперовому вигляді, не потребує ніякого спеціального програмного забезпечення, достатньо лише браузера та доступу до мережі Інтернет. Нашому товариству, як ключовому клієнту, дуже важливий розвиток  ПАТ «Укрпошта», так як це надає можливість користування зручними  та комфортними сервісами», – відзначила директор ТОВ «ЛЕТТЕР ПАК» Вікторія Попкова.

Сервіс з електронного обміну документами між Укрпоштою та корпоративними клієнтами, які вирішили ним скористатися, працює в тестовому режимі.

За словами керівника «Вчасно» Оксани Ферчук, сьогодні  в Україні провідні компанії вже активно використовують системи електронного обміну документами, адже для цього є вся необхідна законодавча база. А завдяки зручним і недорогим онлайн-сервісам невдовзі цифрові бізнес-процеси будуть звичними для всіх компаній, а фіскальні перевірки будуть відбуватимуться онлайн.

Довідка

Онлайн-сервіс Вчасно  (проект групи компаній EVO)  призначено  для обміну, підписання та зберігання будь-яких документів: угод, актів виконаних робіт, рахунків тощо.  Він працює з усіма видами ключів ЕЦП (електронно-цифрового підпису). Робота у  Вчасно   не потребує окремого навчання чи вставлення ПО — потрібен тільки комп’ютер та Інтернет. З сервісом вже працюють понад 6 тисяч компаній.

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Leave a reply