1 лютого 2017 року у Міністерстві фінансів відбулося підписання Меморандуму про стратегічне партнерство та співпрацю між АБ «УКРГАЗБАНК» та Німецько-Українським фондом (НУФ) з метою розвитку існуючих та запровадження нових програм економічно привабливого кредитування підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу в Україні.

У заході взяли участь заступник Міністра фінансів Юрій Буца, перший заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Андрій Кравець, виконавчий директор НУФ Олег Стринжа та Директор бюро KfW в Україні Лутц Хорн-Хааке.

«Німецько-Український фонд – це один із важливих інструментів Уряду для підтримки малого та середнього бізнесу. Ми націлені на використання наявних ресурсів з максимальною віддачею. Зокрема, співпраця з Укргазбанком дозволить ефективно використати кошти Фонду для підтримки агровиробників та проектів енергоефективності. Офіс адміністрування проектів міжнародного фінансового співробітництва, який забезпечує діяльність Фонду, працює над подальшим розширенням портфелю проектів», – зазначив заступник Міністра фінансів Юрій Буца.

УКРГАЗБАНК на сьогодні є лідером за обсягами фінансування  підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу за програмами Фонду. Співпраця між УКРГАЗБАНКОМ та Німецько-Українським фондом розпочалася у 2012 році і за цей час Банком було видано 274 кредити на загальну суму понад 243 млн грн. Наприкінці 2016 року були укладені кредитні договори, згідно з якими обсяги фінансування банку для подальшого кредитування підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу за програмами Фонду збільшилися вдвічі.

«На сьогодні Укргазбанк є одним із найактивніших банків-партнерів Німецько-Українського фонду і ми високо цінуємо таку співпрацю. З підписанням Меморандуму, НУФ прагне розширити партнерські відносини з банком в рамках нових програм із підтримки фінансування МСП, що дозволить збільшити обсяг фінансування банку фондом до 9 млн. євро в першій половині 2017-го року. Ми бажаємо Укргазбанку успіху у сегменті кредитування МСП, що в свою чергу сприятиме відновленню в Україні банківського кредитування та розвитку малого та середнього підприємництва», – зазначив виконавчий директор НУФ Олег Стринжа.

Програми НУФ спрямовані на підтримку реального сектору економіки та створення нових робочих місць. Кредитні програми передбачають спеціальні умови фінансування розвитку та підтримки МСБ, зокрема, як на поповнення обігових коштів строком до 3 років, так і  на інвестиційні цілі  на строк до 5 років.

«Ми цінуємо багаторічне партнерство між Укргазбанком та Німецько-Українським фондом, а продовження спільної роботи є свідченням позитивної оцінки такої співпраці. Укргазбанк завжди приділяє високу увагу розвитку малого і середнього бізнесу шляхом створення кращих умов для роботи в цьому важливому сегменті. І ми вдячні Фонду за співпрацю, яка дозволяє знижувати вартість фінансування проектів, підвищувати доступність кредитів та є реальним внеском у розвиток підприємництва в Україні», – наголосив перший заступник Голови Правління АБ «УКРГАЗБАНК» Андрій Кравець.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Leave a reply