30 квітня-1 травня c 11:00 до 20:00
Київ, вул. Верхній Вал, 10

Інформація: http://fest.1dollartrip.com/

Перший Фестиваль бюджетних подорожей #1dollartrip пройде вже30 квітня-1 травня в Києві. 24 досвідчених мандрівника розкажуть всі нюанси самостійних подорожей за копійки із власного досвіду!

Організатори проекту вже два роки пишуть про найкращі пропозиції авіакомпаній, готелів та  туристичних компаній, поради та рекомендації мандрівників на порталі http://1dollartrip.com/.

«Моя мрія – щоб більшість українців відкрили для себе нові маршрути, міста та країни, а також дивовижні куточки рідної землі. Я вірю, що найцікавіші ідеї з’являються саме в поїздках»,– ділиться директор проекту Лана Шевченко.

Тревел-хакери так називають тих, хто знає «фішки» самостійних подорожей. Їхні розповіді – це вже подорож, це шлях до розуміння, що світ величезний, і вам варто відправитися на пошуки пригод або свого унікального досвіду пізнання світу.

Це перший фестиваль про бюджетні подорожі. На заході будуть секретиіз перших вуст:

  • як подорожувати багато, а платити мало
  • як прокласти найшвидший та зручний маршрут
  • фішки, як стати «своїм» у будь-якому куточку світу
  • як знайти житло безкоштовно або дуже дешево
  • як знайти себе, вирушивши в шлях до себе довжиною в подорож
  • багато-багато особистого досвіду наших тревел-експертів

А також лотерея подарунків від партнерів фестивалю 1dollartrip, де розіграють головний приз – 2 квитки в автобусний тур до Польщі.

Один із наших спікерів Сергій Тумасов перетнув пустелю Атакама і дикі простори Західної Австралії. Здійснив декілька нічних сходжень на вершини в Андах і Гімалаях висотою 6000 м.

Автостопери Діма і Маша Гонтаренкопара, яка сумарно використувала близько 1100 транспортних засобів. Вони розкажуть на фестивалі, як побували у 27 країнах, в Середній Азії, Південно-Східній Азії, Європі, Північному Кавказі, Африці.

Спікер фестивалю Лала Тарапакіна, експерт із внутрішнього туризму та автор проекту «Знайдено в Україні», поділиться маршрутами найдивовижніших місць в Україні, куди варто поїхати і про які поки мало хто знає.

Крім того, будуть розкриті теми подорожей по США, Європі, диких стежках і пустелях, Індії, Азії, Китаю та рідної України. Спікери поділяться порадами, як подорожувати поодинці, парою, з маленькими дітьми і не тільки.

Головна мета фестивалю – зібрати в одному місці найкращі рекомендації про те, як подорожувати майже задарма та надихнути українців відкривати світ! Реєстрація та подробиці тут http://fest.1dollartrip.com/.

З питань придбання квитків, акредитації та співпраці телефонуйте: 097-141-68-77

You may also like

Leave a reply