Україна наразі проходить таку ж політичну трансформацію, яка проходила в Сполучених шатах Америки наприкінці 18 століття, зазначив громадський діяч, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук на 13-й Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

“Ми живемо в суспільстві, якому в майбутньому ще потрібно буде стати політичною нацією і звичайні громадяни повинні брати в цьому участь. Ми проходимо той самий перехідний етап, політичну трансформацію, яку пройшла Америка в кінці 18 століття, коли громади, соціальні активісти будували народ, а потім стали провідниками своєї нації”, – сказав він.

За словами пана Вакарчука, громадянське суспільство в Україні стає сильнішим і громадська ініціатива в певний момент має трансформуватися в політичну силу.

Зокрема, на його думку, в України ще попереду формування справжніх політичних партій.

“Я не вважаю, що є справжні партії в Україні… Українське суспільство розділене партіями, які відмінні між собою не ідеологією, а географією. Я вважаю, що Україні потрібна не одна, а можливо кілька партій, які б ґрунтувалися на ідеології, а не на випадковому лідерстві”, – підсумував Святослав Вакарчук.

Всі новини з 13-ої Щорічної Зустрічі YES українською та англійською мовами доступні на сайті: yes-ukraine.org

Інтернет-трансляція 13-ої Щорічної Зустрічі YES українською та англійською мовами доступна на сайті: yes-ukraine.org

Офіційне ім’я Twitter-профілю 13-ої щорічної зустрічі YES – @yes_ukraine. Учасники та зацікавлені особи можуть використовувати хештег #YESUkraine2016

Програма Форуму
yes-ukraine.org/ua/Yalta-annual-meeting/13th-yalta-annual-meeting/agenda

You may also like

Leave a reply