PolskiBus.com розпочинає партнерську співпрацю з фірмою перевізником Ідеал Травел, в рамках якої жителям 18 польських міст пропонується сполучення із Україною. Це є нашим наступним кроком в напрямку подальшого розвитку східної мережі міжнародних сполучень. Перші маршрути будуть відбуватись від 7 жовтня, а квитки вже є доступними для продажу за адресою www.polskibus.com.

Першим етапом співпраці PolskiBus.com розбудовує дві лінії зі щоденним сполученням між 18 містами у Польщі та 7 містами в Україні.

  • Л1: Щецін – Гожув Велькопольські – Піла – Бидгощ – Торунь – Влоцлавек – Плоцьк –  Варшава – Радом – Люблін – Львів – Івано-Франківськ – Чернівці.
  • Л2: Познань – Лєшно – Вроцлав – Ополе – Катовіце – Краків – Тарнов – Жешув – Львів – Тернопіль – Вінниця – Хмільник – Херсон. 

«Тривалий час ми отримували прохання від наших Пасажирів, щодо впровадження сполучення на Україну. Знаємо, що це надзвичайно привабливий напрямок з погляду туристичного так і пізнавального. Із задоволенням повідомляю про нашу нову партнерську співпрацю, в рамках якої клієнти із 18 польських міст отримують можливість дістатись до популярного міста Львів та до шести інших красивих міст України. Переконані, що така новина стане хітом на нашій платформі, яка інтегрує польських та міжнародних перевізників» – говорить Пьотр Погоновскі, Директор з маркетингу та комунікації фірми PolskiBus.com.

Детальний розклад маршрутів та інформація про автостанції знаходиться за адресою

  • polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm

Кожен пасажир повинен мати при собі дійсний паспорт, відповідні документи, які надають право легально перетинати кордон і також роздрукований квиток.

Сполучення будуть обслуговуватись пасажирськими автобусами перевізника польської фірми Ideal Travel, а також перевізником української фірми Фортуна Рейзен. Пасажирські автобуси будуть обладнані кондиціонерами, Wi-Fi, туалетами та електричними розетками на кожному сидінні. При вході в автобус буде знаходитись інформація про маршрути, а також логотип фірми PolskiBus.com. Пасажири будуть допущені на посадку в автобус на підставі номеру резервації надісланого у повідомлені на електронну пошту одночасно із наявним роздрукованим електронним квитком від фірми PolskiBus.com. Під час подорожі, пасажири будуть зобов’язані дотримуватись правил перевезення пасажирів, які встановлюються фірмою Ideal Travel. Інформацію про дотримання правил перевезення пасажирів можна буде отримати безпосередньо від водіїв, а також на вебсайті http://intercarspolska.pl/download/UMOWNE%20WARUNKI%20PRZEWOZU%20-%20UKRAINA.pdf

Додаткова інформація:

PolskiBus.com то є високоякісний польський перевізник пасажирів, який є лідером на ринку. В його вигідній ціновий пропозиції Пасажири знайдуть швидке і зручне сполучення між містами в Польщі та Європі. Квитки можна придбати на вебсайті www.polskibus.com за ціною від 1 зл. + 1 зл. оплата за резервацію квитка. Клієнти повинні резервувати квитки заздалегідь щоби придбати квитки за найвигіднішими цінами.

PolskiBus.com обслуговує 18 напрямків, довозячи пасажирів до 26 міст: Бидгощу, Ченстохови, Ельблонга, Гданська, Катовіц, Кєльце, Кракова, Лешно, Любліна, Лодзі, Ломжи, Млави, Ополе, Острівця Свєнтокжижського, Ошруди, Плоцка, Познаня, Радома, Жешува, Сандомєжа, Скажижська-Камєнна, Торуня, Варшави, Влоцлавка, Вроцлава, Закопане. Крім того, PolskiBus.com обслуговує 7 європейських місць: Берлін, аеропорт Берлін – Шунефельд, Братислава, Брно, Будапешт, Прага та Відень.

Завдяки співпраці з нашими партнерами, платформа PolskiBus.com об’єднує також 26 додаткових ліній, які сполучаються з такими європейськими містами, як: Амстердам, Дюссєльдорф, Гамбург, Цюріх та польськими містами Августув, Бяла Подляска, Бяловєжа, Бялисток, Поланьчик, Пшемишль, Сєдльце, Сувалкі, Венгожево та Замосць.

PolskiBus.com займається перевезеннями пасажирів на польському ринку від червня 2011 року. До даного моменту перевіз понад 18 мільйонів пасажирів. Парк автобусів фірми PolskiBus.com складається виключно із сучасних автобусів обладнаних кондиціонерами. В кожному автобусі Пасажири мають безкоштовний доступ до Інтернету. Більшість наших автобусів обладнані шкіряними сидіннями, в яких відхиляється спинка. Сидіння також можуть розсовуватись в сторону. PolskiBus.com не стягує жодних прихованих оплат за багаж.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Leave a reply