Громадська організація Гуманітарний батальйон розробила NFT-колекцію “Brave Legion” для залучення коштів на гуманітарну допомогу жителям міст, які постраждали внаслідок окупації.

Brave Legion – це збірка творів сучасних українських художників натхненних незламністю та хоробрістю нашого народу. До колекції увійшли образи українців часів козацтва та сьогодення. Дизайну кожної картини приділялась неабияка увага. Приміром, без вишивки неможливо уявити багату українську національну спадщину, тому елементи одягу в NFT-колекції Brave Legion відповідають різним регіонам України. 

«Brave Legion – це зображення України в добу козацтва та сьогодення. На картинах ви можете побачити сміливий, войовничий український дух, властивий кожному з нас. Створення NFT-колекції Brave Legion об’єднало зусилля митців, аби допомогати українцям, які постраждали через війну та воїнам, які хоробро захищають нашу державу від російської агресії. Тому в такий непростий для України час ми дивимося в майбутнє сповнені оптимізму і продовжуємо працювати задля нашої перемоги.  Саме це і є метою нашої NFT- колекції» – додає засновник Гуманітарного Батальону Антон Кузнецов.

Старт продажу почнеться 26 вересня на платформі Magic Eden.

Виручені кошти підуть на гуманітарну допомогу.

Гуманітарний батальон діє з 24 лютого, коли друзі-однодумці вирішили знайти спосіб як сприяти перемозі країни.  За перші місяці війни було передано  близько 70 тонн гуманітарної допомоги містам Київської області і близько 30 тонн у Сумську, Чернігівську, Харківську області, а також у зону ООС.  Одним із найважливіших завдань, яке виконав Гуманітарний батальйон – транспортування рентген-апарату та комплексу медикаментів та предметів першої необхідності до військового шпиталю у м. Краматорськ Донецької області.

You may also like

Comments are closed.