Українці отримали через ПриватБанк вже 3,5 мільйона переказів з грошовою допомогою від міжнародних організацій. Як повідомив член правління Приватбанку Дмитро Мусієнко, загальна сума виплат складає понад 15 млрд грн, а переважна більшість – 90% переказів – було отримано на картку ПриватБанку у Приват24. 

Виплата переказів грошової допомоги від міжнародних організацій здійснюються ПриватБанком автоматично на картку\рахунок клієнта або по контрольному номеру через системи переказів коштів Western Union, PrivatMoney, MoneyGram. 

Якщо ви отримали sms з MTCN-кодом Western Union від міжнародних організацій (ВПП ООН, УВКБ ООН, UNICEF), то переказ можна отримати через: Приват24 (мобільний додаток або сайт), 3700 або Чат-онлайн, банкомат чи відділення ПриватБанку. Детальна інструкція з отримання переказів онлайн – на відео

Отримати грошову допомогу через платіжну систему PrivatMoney від УВКБ ООН, Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ), Товариства Червоного Хреста (ТЧХУ), Підрозділу Міжнародної Федерації HANDICAP та інших можна у відділенні Приватбанку, зателефонувавши на підтримку 3700 або звернувшись у Приват24 на “Допомогу чат – онлайн”. В даному випадку Контрольний номер переказу PrivatMoney відсутній, співробітник ПриватБанку знаходить його самостійно. 

Нагадуємо, що в ПриватБанку можна отримати допомогу майже від усіх міжнародних організацій, що її надають:

  • Гуманітарна організація ООН (World Food Programme, WFP) – через Western Union;
  • Агентство ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН/UNHCR Ukraine) – через PrivatMoney;
  • Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) – через PrivatMoney;
  • Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (IFRC) – через MoneyGram;
  • Товариство Червоного Хреста (ТЧХУ) за програмою «Прихисток» – через PrivatMoney;
  • Міжнародна організація Red Rose CPS – через MoneyGram;
  • Підрозділ Міжнародної Федерації HANDICAP (Handicap International) в Україні – через PrivatMoney;
  • Естонська рада у справах біженців – через PrivatMoney.

You may also like

Comments are closed.