Українці, які розпочинають власну справу, можуть відкрити власний банківський рахунок у ПриватБанку та отримати цифрову картку Mastercard ПриватБанку без відвідування відділень банку за декілька кліків одночасно з реєстрацією ФОП.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, відтепер це можна зробити онлайн через послугу еПідприємець на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг Дія, вибрав при реєстрації ФОП опцію відкрити рахунок в ПриватБанку.

“ПриватБанк – це банк підприємців та малого бізнесу, ми обслуговуємо понад 60% українських підприємців, що активно використовують дистанційні канали обслуговування, – зазначив Євген Заіграєв. – “Приват24 для бізнесу” є найзручнішим каналом обслуговування підприємців, ми впроваджуємо сучасні цифрові технології, щоб якісне обслуговування та всі фінансові операції  були доступні для українського бізнесу безперебійно”.

На сьогодні дві третини бізнес-клієнтів ПриватБанку віддають перевагу мобільному застосунку «Приват24 для бізнесу», в якому  доступні 12 категорій послуг, серед яких крім традиційних банківських операцій, є можливість отримати інформацію по податках, актуальні реквізити податкової та сплатити податки, а також електронний документообіг, кваліфікований підпис SmartID та багато іншого.

За дослідженнями компанії CBR, у 2023 році 45% юридичних осіб та 61% підприємців називають ПриватБанк основним банком для свого бізнесу.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.