Український Vodafone визнаний одним з еталонів якості в Європі

Український Vodafone визнаний одним з еталонів якості в Європі

Компанія Vodafone Україна номінована на премію European Quality Award, присудження якої планується в серпні в рамках Форуму досягнень (The Achievements Forum-2020) у Великобританії.

Форум досягнень (The Achievements Forum-2020)це платформа для спілкування між представниками бізнесу та професіоналами в різних областях з різних країн. Серед ключових учасників – власники й топ-менеджери компаній, представники державної та муніципальної влади, інвестори, керівники наукових та освітніх установ, експерти з управління бізнесом, делегати від професійних, наукових асоціацій і союзів, дипломати і журналісти. На форумі учасники зможуть обмінюватися провідними практиками в області менеджменту, надання кращих продуктів і сервісів для підвищення якості бізнес-процесів.

Перелік номінантів премії European Quality Award визначає команда фахівців форуму. Рейтинг кожного претендента складається за результатами аналізу відкритих даних компанії, згадувань в інтернеті, ЗМІ, соціальних мережах тощо, на підставі рекомендацій представників органів влади, аналітичного співтовариства, соціальних організацій, галузевих організацій та спілок, освітніх установ, а також опитування ринкових експертів.

Оцінка проводиться за такими критеріями:

  • застосування сучасних систем управління якістю;
  • сильні позиції на місцевому ринку;
  • врахування думки клієнтів;
  • конкурентоспроможність та якість продуктів/сервісів;
  • розвиток міжнародних відносин, участь в конференціях, виставках, благодійних та інших важливих регіональних проектах;
  • наявність національних, регіональних і міжнародних сертифікатів, ліцензій, патентів і галузевих специфікацій, включаючи міжнародні системи оцінки якості;
  • інвестиційний рейтинг і привабливість для інвесторів.

Форум досягнень також формує рейтинг 100 кращих регіональних підприємств та організацій Європи і надає їм авторитетний міжнародний майданчик для демонстрації інноваційних кейсів і успіхів в області якості й менеджменту.

Цього року форум мав проходити 17 квітня на одному з найпрестижніших event-майданчиків Великобританії – у Королівському інституті директорів, але пізніше був відкладений на сервень. Детальніше про захід можна дізнатися на його офіційному сайті www.achievementsforum.co.uk

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 24 країнах, має партнерські угоди з операторами 43 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 30 вересня 2019 року Vodafone надає послуги близько 640 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 21 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2019 роках досягли рекордного на ринку показника в 24,5 млрд грн. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 3G для 86% жителів України, і 4G для більш 66% жителів країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19,8 млн клієнтів.

Оставить комментарий