Українські організації Energy Act for Ukraine та PR Army отримали престижні нагороди міжнародної премії Future of Emerging Europe Award 2023 у сфері зеленої енергетики та свободи ЗМІ. Нагородження відбулося в межах щорічного Future of Emerging Summit, що проходив 7-8 листопада в Брюсселі.

Фонд Energy Act for Ukraine переміг у номінації Green Energy Initiative «За рішучість забезпечувати школи зеленою енергетикою в регіонах, які постраждали внаслідок війни». Водночас діяльність громадської організації PR Army була відзначена найвищою оцінкою журі в номінації «За свободу медіа та відповідальне висвітлення».

«Бачити щасливі обличчя дітей, які можуть продовжувати навчання, попри блекаути та жахіття війни; і допомагати їм продовжувати навчання, а також виборювати їх право на щасливе дитинство – місія нашого фонду, який був створений в березні 2022 року, від початку повномасштабного вторгнення. Я дякую за цю нагороду, за відзнаку нашої діяльності в галузі відновлюваної зеленої енергетики, за вашу підтримку нашої команди, яка працює над тим, щоб діти в Україні продовжували отримувати доступ до освіти та спілкування зі своїми однолітками», – сказала Юліана Оніщук, засновниця Energy Act for Ukraine.

«Україна як ніколи потребує неспинної підтримки цивілізованого світу через тривалу й масштабну збройну агресію РФ. Поруч із реальним полем бою в медійному просторі триває протистояння за думку іноземної спільноти. Від перших годин 24 лютого та вже понад 600 днів команда українських піарників бореться за правду проти пропаганди Кремля. Ми даємо звучати в західних ЗМІ голосам перевірених українських експертів і людей, які стали свідками подій в Україні. Ця нагорода – визнання роботи моїх колег, які щодня доносять у міжнародні медіа достовірну інформацію про війну», – зазначила Юлія Петрик, співзасновниця PR Army.

У межах церемонії організатори відзначили також роботу українських організацій, як Sigma Software, Sunshine Cafe, Creating Export Academy in Ukraine, а також української письменниці Любові Якимчук, керівниці ГО «Молоді лідерки» Анни Попсуй та підприємиці Альони Андрук.

У номінації «Архітектури майбутнього» перемогла українська візіонерка Наталія Микольська, а міністр цифрової трансформації Михайло Федоров здобув нагороду в номінації «Громадський діяч 2023 року». У номінації «Демократія та верховенство права» перемогла українська організація Медійна ініціатива за права людини «За рішучість розслідувати та повідомляти про воєнні злочини, і допомагати притягати військових злочинців до відповідальності».

Довідка:

Future of Emerging Summit – щорічна подія, яка об’єднує однодумців та ключові організацій, що мають значущий вплив на формування регіону Східної Європи. Цьогоріч програмні заходи Future Emerging Europe зосереджувались на обміні знаннями, прийнятті конкретних заходів і відзначенні досягнень, серед яких був щорічний саміт і церемонія нагородження Emerging Europe Awards.

Pushing the Region Forward – з таким девізом працювала дводенна подія, протягом якої відбулася зустріч галузевих експертів, лідерів думок і візіонерів, які обговорювали найактуальніші виклики та можливості.

Благодійна організація  Energy Act For Ukraine Foundationнеприбуткова організація, заснована у квітні 2022 року. Постачання енергетичного обладнання з акцентом на відновлювану енергетику та організація будівництва сонячних станцій є головним пріоритетом діяльності організації, яка направлена на допомогу закладам освіти, охорони здоров’я, медичним працівникам та постраждалим внаслідок бойових дій громадам в Україні.

PR Armyнезалежна неприбуткова організація українських експертів з комунікації. Команда працює зі світовими медіа та зв’язує українських свідків війни, офіційних осіб та експертів із різних тем із міжнародними журналістами. Місія PR Army – допомогти Україні виграти інформаційну війну проти РФ та побудувати імідж України як демократичної та незалежної європейської країни. Запущена через кілька годин після повного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року. Ядро PR Army – це команда волонтерів-комунікаційників.

You may also like

Comments are closed.