Українка Жанна Ропаєва пробіжить свій перший марафон в португальскому Порто, щоб зібрати кошти на збудову сонячної станції в Бобрицькому ліцеї в межах кампанії Energy Act for Ukraine Foundation “100 Cонячних Шкіл”.

Своїм забігом у 42.2 км Жанна ставить за мету зібрати 100 000 грн. і передати всі виручені кошти на облаштування незалежного джерела генерації електроенергії через встановлення сонячних панелей та інверторів з системами зберігання енергії у Бобрицькому ліцеї Великодимерської сільської ради, який постраждав під час повномасштабного російського вторгнення в лютому-квітні 2022 року,

У такий спосіб українська активістка вирішила донести свій меседж “доброта не має кордонів” та привернути увагу до важливого питання – створення умов для енергонезалежності України, адже нині на початку холодного сезону українці як ніколи стурбовані виникненням блекаутів у зв’язку з потенційними обстрілами росії критичної інфраструктури України.

19-й EDP Maratona do Portо пройде цієї неділі 5 листопада з початком о            8й ранку за місцевим часом. Більшість забігу пролягатиме вздовж берегів річки Дору. Забіг відбуватиметься за підтримки муніципалітету місту Порто.

Energy Act for Ukraine Foundation відповідальний за весь від початку процес запуску сонячних станцій для шкіл та лікарень по всій Україні – вже облаштовано  2 школи в Київській та Чернігівській областях, а також 2 лікарні – в Чернігівській та Іванківській громадах. Попереду – ще 48 лікарень та 98 шкіл.

Energy Act for Ukraine Foundation – неприбуткова організація, заснована у квітні 2022 року. Постачання енергетичного обладнання з акцентом на відновлювану енергетику та організація будівництва сонячних станцій є головним пріоритетом діяльності організації, яка направлена на допомогу закладам освіти, охорони здоров’я, медичним працівникам та постраждалим внаслідок бойових дій громадам в Україні.

You may also like

Comments are closed.