Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV розпочав ексклюзивний показ фільму «Нереальний КОПець».

Прем’єра стрічки в кінотеатрах відбулася 4 березня та вже за місяць з’явилася в кінозалі сервісу. Доступ до комедії відкрито для абонентів SWEET.TV безкоштовно в тарифі.

Сюжет фільму «Нереальний КОПець» занурює нас у вигадану історію. Василь живе в Америці безтурботним життям. Він — син начальника поліції, поважного генерала. Його нічого не бентежить до того дня, коли Президент України видає розпорядження, що діти чиновників повинні навчатися та працювати в Україні.

Тепер Василь мусить повернутися на батьківщину. Тут батько влаштовує його на роботу патрульним поліцейським, щоб його синочок перетворився на справжнього чоловіка. Проте, крім того, щоб витрачати гроші, Вася нічого не вміє. Та доведеться навчитися, бо через місяць відбудеться чемпіонат з поліцейської майстерності, де переможця буде обирати сам Президент.

Ролі в фільмі виконували: Станіслав Боклан, Дмитро Ступка, Влад Яма, Богдан Юсипчук, Борис Барський, Ганна Саліванчук та інші.

Зйомки відбувалися на Одеській кіностудії, більша частина стрічки була знята саме в Одесі. Проте знімальний процес проходив також у Лос-Анджелесі.

Режисером стрічки став Олександр Бєляк, що знімав комедію «Сотка» (рейтинг IMDb 6.5). Її також можна подивитися на SWEET.TV безкоштовно в тарифі.

Подивитися стрічку «Нереальний КОПець» можна за посиланням.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомогати просто!” обладнав опорні лікарні Дніпропетровської області сучасними наркозними станціями

Опорні лікарні Нікополя та Кам’янського отримали дві сучасні наркозні станції по програмі Допомога шпиталям та ...

Leave a reply