Українці виступили у чвертьфіналі America’s Got Talent

Українці виступили у чвертьфіналі America’s Got Talent

Українська команда з номером “Mystery Hotel” (“Загадковий готель”) виступила у чвертьфіналі конкурсу 13-го сезону America’s Got Talent (Америка має талант). Номер вийшов у ефірі телеканалу NBC 21 серпня 2018 року.

Коментуючи виступ, журі конкурсу звернули увагу на його оригінальність.

“Ви перенесли нас в інший вимір. Це інноваційно, футуристично. Мені дуже сподобалося. Ми бачимо багато подібних номерів, але ніхто не робить це так добре як ви,” – сказала супермодель та журі конкурсу Хайді Клум.

“Це було дивовижно добре! Здавалося, що я був у кіно,” сказав продюсер шоу та один з журі Саймон Ковелл.

За сюжетом герой (Костянтин Томільченко) потрапляє у таємничий готель, ховаючись від зливи. Там його зустрічає дивакуватий консьєрж (Олександр Братковський). Але замість відпочинку, на мандрівника чекає серія неймовірних пригод.

Над номером працювали команди Front Pictures, Red Rabbit Entertainment (Костянтин Томільченко і Олександр Братковський) та компанія PROFI LTD.

“Для цього виступу ми обрали жанр комедії, адже гумор розуміють і люблять усі. Ми також хотіли, щоб настрій цього витупу відрізнявся від нашого першого номеру на конкурсі,” – каже виконавець номеру та його режисер-постановник Костянтин Томільченко.

Українська студія Front Pictures займалася втіленням візуальної частини виступу.

Юрій Костенко, керівник Front Pictures каже: “Новий виступ на шоу – це частина великого творчого експерименту. Ми хотіли побачити, як інноваційна технологія працюватиме у різних жанрах. Нам самим було цікаво побачити кінцевий результат.”

Українська компанія PROFI Innovations відповідала за технічне забезпечення.

Директор компанії Денис Хохлов каже: “Мы дуже раді, что завдяки нашій технічній підтримці, українці знову здивували весь світ інноваційним виступом. Ми продовжуємо розвивати новітні сценічні технології та завжди відкриті до співпраці з творчими командами. Сподіваємося дивувати вас знову і знову.”

Українську команду обрали для участі у прямих ефірах після того, як вона вразила журі шоу номером “The Escape” (“Втеча”). Виступ, який поєднав хореографію та нові технології, вже набрав понад 24 мільйона переглядів в Facebook та Youtube.

America’s Got Talent – телепроект на телеканалі NBC і частина франшизи “Got Talent”. Це шоу талантів, на якому виконавці різного віку змагаються за головний приз мільйон доларів. Прем’єра відбулася у червні 2006 року. Рейтинги America’s Got Talent традиційно дуже високі: шоу має близько 12 мільйонів глядачів. У 13-му сезоні до складу суддів увійшли супермодель Хайді Клум (Heidi Klum), співачка Мел Бі (Mel B), актор Хоуі Мендел (Howie Mandel) та продюсер America’s Got Talent Саймон Ковелл (Simon Cowell).

Front Pictures – українська студія, яка стала всесвітньо відомою завдяки своїм візуальним рішенням для масштабних шоу та технологіям для планетаріїв та музеїв. Front Pictures створила відео для переможного виступу Jamala на Євробаченні у Стокгольмі, співзаснувала фестиваль світла та медіамистецтва “Kyiv Lights Festival”, розробила та встановила проекційну систему у кінотеатрі майбутнього Space 360 у Південній Кореї.

Red Rabbit Entertainment – компанія, яка відома завдяки роботі над українськими версіями телешоу “Танцюють Всі”, “Х-фактор”, “Україна Має Талант” та масштабними постановками “Вартові Мрій” та “Дім Таємничих Пригод”.

PROFI LTD –  провайдер повного комплексу послуг з технічного забезпечення заходів. Серед проектів компанії – технічна підтримка таких масштабних подій як концертна програма MONATIK “Vitamin D”, фестиваль “Atlas Weekend 2017 Prodigy”, конкурс “Міс Україна 2017”, церемонія нагородження “M1 Music Awards”, церемонії відкриття економічного форуму “BAKU ADB-2015” та 30-го Чемпіонату Європи з художньої гімнастики у Баку.

Оставить комментарий