Україна приймає SIA Summit 2019

Україна приймає SIA Summit 2019

Цієї зими Україна вперше приймає наймасштабніший з’їзд соціальних інноваторів з 20 країн Європи, Центральної Азії та Східної Африки.

SIA Summit збере соціальних підприємців та активістів, які вирішують такі проблеми, як безробіття молоді, міграція, охорона здоров’я, освіта чи зміни клімату.

«Ми знаходимося на порозі вибухового розвитку соціального бізнесу. Причин багато: це і зміна поколінь, парадигми мислення, і соціальний курс великих компаній, і потреба в соціальній реалізації споживачів, так багато всього. Але, звісно, цей бум справа не одного року», — коментує СЕО Української Соціальної Академії Михайло Мельник. 

У заході також візьмуть участь імпакт-інвестори, експерти з соціальних інновацій та представники організацій, які розвивають соціальне підприємництво.

У програмі Саміту — лекції, воркшопи, публічні дискусії. Відвідавши його, ви матимете можливість поспілкуватися з авторами найцікавіших проектів — переможцями міжнародній премії SIA у 2019 році.

Детальніше про проекти

Саміт відбудеться в Києві з 3 по 7 грудня 2019 року

Чекатимемо вас на урочистому відкритті SIA Summit

3 грудня (вівторок) о 19:00

Premier Hotel Rus, 

вул. Госпітальна, 4.

Вхід вільний за умов обов’язкової акредитаціїза посиланням

Прес-кітза посиланням

Організатори

Українська Соціальна Академія — перший в Україні навчально-консультаційний центр, що спеціалізується на міжнародних освітніх програмах в галузі соціального підприємництва. Заснована у 2015 році. Офіційний провайдер Social Impact Award Ukraine в Україні. 

Social Impact Award — премія, заснована в 2009 році. Проводить освітні та інкубаційні програми в більш ніж 20 країнах Європи, Африки та Азії та підтримує соціальних підприємців-початківців в розробці та впровадженні інноваційних бізнес-рішень для вирішення найважливіших суспільних викликів сучасності.

Оставить комментарий