В Державному агентстві автомобільних доріг планують змінити українське законодавство відповідно до європейських норм. Серед іншого, змінитись мають максимально дозволені розміри та вага під час міжнародних перевезень.

Зміни в українському законодавстві мають стати основою збереження автомобільних доріг країни, вважають в Державному агентстві автомобільних доріг. Для транспортних засобів усіх габаритів мають визначити максимальні параметри маси та навантаження, що будуть відповідати європейським правилам перевезення вантажів. Оскільки на даний момент проводяться масштабні ремонтно-будівельні роботи по всій країні, в Державному агентстві вважають за потрібне переглянути старий підхід до встановлення вагових обмежень. Це дозволить зберегти вже відремонтовані ділянки доріг від руйнівного впливу, який чинять перевантажені транспортні засоби.

Нагадаємо, що зараз максимальна вага автомобіля складає 40 тонн, а контейнеровоза – 44 тонни. Це досить сильно відрізняється від норм, встановлених у європейських країнах. Лише окремі вантажні автомобілі з 4-6 осями там можуть мати навантаження у 40 тонн. Для більшості 2-х та 3-х вісних вантажівок максимальне навантаження складає 18-24 тонни.

Джерело: TradeMaster

You may also like

Leave a reply