В 2009 році КУА «Всесвіт» стала першою компанією, яка інвестувала активи пенсійних фондів в єврооблігації України.

В цьому році Україна вперше здійснить виплату за державними деривативами (варрантами). Держателі державних деривативів отримають виплату у розмірі 12,58 дол. США за кожну 1 000 дол. США  номінальної суми деривативів, що їм належать.

Коментує директор ТОВ «КУА ВСЕСВІТ» Ярослав Савченко:

«При управлінні активами пенсійних фондів ми дотримуємось принципів консервативних інвестицій, головним з яких є диверсифікація –  регіональна, валютна, за галузями економіки. І одним із інструментів хеджування валютних ризиків є єврооблігації – облігації зовнішнього державної позики. Завдяки цьому наші фонди отримують дохід за державними цінними паперами на рівні з інвесторами-нерезидентами. В 2021 році Україна здійснить виплату також і за ВВП-варрантами (VRI). Дохідність VRI прив’язана до показника ВВП – показника розвитку економіки. Зростання вітчизняної економіки в майбутньому може забезпечити досить високі виплати за деривативами.»

ТОВ «ВСЕСВІТ» була заснована в 2004 році (ліцензія на впровадження діяльності з управління активами пенсійних фондів, видана НКЦПФР серії АД № 034314 від 13 квітня 2012 року).

На сьогодні КУА «ВСЕСВІТ» управляє активами чотирьох НПФ, відкритого спеціалізованого пайового інвестиційного фонду «ВСІ», шістьох закритих інвестиційних фондів, через які реалізуються проєкти прямих інвестицій, в тому числі іноземних, у комерційну нерухомість, телекомунікації та медичну галузь.

КУА «ВСЕСВІТ» є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Американської Торгової Палати (ACC), Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу, а також співпрацює з Українською асоціацією адміністраторів пенсійних фондів.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply