UA: Радіо Культура транслюватиме наживо новорічні концерти з Мюнхена та Відня

UA: Радіо Культура транслюватиме наживо новорічні концерти з Мюнхена та Відня

У новорічні свята третій канал Суспільного радіо UA: Радіо Культура транслюватиме новорічні концерти з Мюнхена (Німеччина) і Відня (Австрія).

31 грудня о 18:00 радіослухачі почують наживо концерт “Напередодні Нового року” Симфонічного оркестру Баварського радіо, який UA: Радіо Культура транслюватиме з Мюнхенського залу “Геркулес Хол”. У програмі твори Леонарда Бернстайна, Клода Дебюссі, Антоніна Дворжака, Вольфганга Амадея Моцарта та інших. Диригент — Марісс Янсонс, соліст — знаменитий американський піаніст Ланг Ланг. Коментуватимуть трансляцію в студії UA: Радіо Культура ведучі Наталія Куляєва та Світлана Галась.

“Передноворічні концерти ми ще не транслювали наживо, це вперше, — говорить завідувачка редакції художнього фонду та обмінних програм UA: Радіо Культура Наталія Куляєва. — Родзинка концерту в Мюнхені — кілька екзотичних п’єс китайських композиторів, які виконає соліст концерту, знаменитий американський піаніст китайського походження Ланг Ланг. Сам концерт надзвичайно цікавий, з різноманітною програмою: в ній є і популярна класика, і оригінальні твори композиторів ХХ сторіччя”.

1 січня о 12:15 перший і третій канали Суспільного радіо UA: Українського радіо і UA: Радіо Культура транслюватимуть наживо традиційний новорічний концерт за участю Віденського філармонічного оркестру, який відбудеться у Відні. У програмі переважатиме музика Йоганна, Едуарда та Йозефа Штраусів. Диригент — Крістіан Тілеман. Віденський новорічний концерт має майже 80-річну традицію та викликає незмінний інтерес у слухачів.

“Віденський філармонічний оркестр належить до найкращих оркестрів світу, а музика Штраусів якнайкраще створює атмосферу щасливого свята. Ми вже вчетверте проводимо трансляцію цього концерту наживо — радіослухачі чекають на нього й уже зараз запитують, чи транслюватимемо концерт цього року. Загалом, серед усіх пропозицій, які надає Суспільному мовнику Європейська мовна спілка, ми намагаємось вибрати найцікавіше: найактуальніші музичні події та виступи найкращих виконавців”, — зазначила Наталія Куляєва.

“UA: Радіо Культура — єдине в Україні радіо, що транслює концерти класичної музики наживо, ще й пропонуючи слухачам направду глобальний репертуар. У нашому ефірі щоденно можна слухати записи з найкращих музичних майданчиків — це результат нашої взаємодії з Європейською мовною спілкою. Окремо ми працюємо над тим, аби дати слухачам можливість чути та відчувати вібрації світу. Думаю, це чудово: мати нагоду просто в себе вдома слухати концерт наживо разом з аудиторією десятків інших країн”, — сказала продюсерка UA: Радіо Культура Ірина Славінська

Оставить комментарий