Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує про офіційний запуск мережі 3G+ в Житомирі, останньому серед обласних центрів, непокритих зв’язком третього покоління. З нагоди святкування цієї довгоочікуваної події, оператор подарував своїм клієнтам у Житомирі можливість використати 20 Гбайт 3G+ мобільного інтернету на 10 днів.

Оператор lifecell запустив нову технологію в останньому обласному центрі, непокритому 3G+, та в понад 207 містах і населених пунктах у Житомирській області. До цього часу частоти мережі третього покоління зв’язку у місті використовувалися Міністерством оборони України.

З 26 липня високошвидкісна 3G+ мережа офіційно працює в Житомирі та ще в 342 містах і населених пунктах Житомирської області після успішного тестування смарт-покриття спеціалістами компанії.

Відтепер мешканці та гості Житомира зможуть вільно користуватися усіма перевагами 3G: миттєво завантажувати додатки та контент, здійснювати відеодзвінки, дивитися онлайн відео та слухати онлайн музику. А також користуватись месенджером BiP, музичним додатком fizy та завантажувати файли у сховище lifebox без тарифікації трафіку.

Щоб усі абоненти, які знаходяться на території Житомира та Житомирської області з 3G+ покриттям від lifecell, могли випробувати швидкість та якість зв’язку нового покоління, компанія проінформує своїх абонентів через SMS про можливість нарахування бонусних 10 Гбайт 3G+ мобільного Інтернету, 10 ГБ на YouTube та інші відео-сервіси. Скористатися безкоштовним мобільним Інтернетом від lifecell можна буде протягом 10 днів.

Офіційний запуск 3G+ мережі в Житомирі та Житомирській області став знаковою подією для компанії та її абонентів, адже тепер швидкісний зв’язок від lifecell є у всіх без винятку обласних центрах України.

Абоненти lifecell у Житомирі та в області можуть користуватися високошвидкісним мобільним Інтернетом 3G+ на своїх поточних тарифних планах, перейти на тарифні плани лінійки «Смартфон 3G» або ж обрати інноваційний тариф «Зроби сам», в якому кожен абонент lifecell може самостійно обрати потрібну кількість послуг або ж відмовитись від непотрібних сервісів за принципом конструктора, орієнтуючись на свої потреби у спілкуванні.

You may also like

Leave a reply