У Одесі для пасажирів комунального транспорту, які купують квитки через QR-код, вартість квитка складатиме 7 грн замість стандартного тарифу у 8 грн, який діє з 1 листопада. Щоб скористатися QR-оплатою потрібно лише встановити застосунок Приват24 на свій мобільний телефон.

Нагадаємо, що на початку жовтня ПриватБанк запустив безготівкову оплату за проїзд у міському транспорті – плакати з QR-кодом розміщено у 283 вагонах тролейбусів та трамваїв міста. Користуватися Приват24 може клієнт будь-якого українського банку, додавши до електронного гаманця в картку свого банку та розраховуватись за проїзд.

Процес купівлі квитка займає не більше 3 сек.  Квиток зберігається у розділі “Міський транспорт” і досить лише показати його кондукторові чи водієві при виході. Банківська комісія за використання QR-коду відсутня, пасажири сплачують тільки вартість квитка.

Щоденно через QR-коди ПриватБанку в Україні проходять майже 50 тис. платежів за проїзд у міському транспорті.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply