ПриватБанк за підтримки інтернет-видання MC Today та компанії Mastercard запускає рейтинг «Топ відважних підприємців Києва», мета якого – розповісти про найвідважніших столичних підприємців, які не бояться труднощів і розвивають свою справу.

За підсумками читацького голосування, оцінювання редакції та журі переможці, які посядуть перші три призових місця,  отримають гранти на навчання від Бізнес-школи КРОК. Про переможця, який посяде перше місце, MC Today напише яскраву історію.

Один з учасників, який пройде редакційний відбір і потрапить до топ переліку підприємців Києва, одержить Гран-прі від Бізнес-школи – навчання за програмою  Mini MBA.

Заповнити анкету для участі у проекті можна до 4 жовтня включно за посиланням.

Проєкт «Відважні українські підприємці» стартував у 2019 році, щоб підтримати підприємців з усіх регіонів. Перший конкурс пройшов влітку 2019 року для Дніпра, далі для Харкова, Одеси та Львова. Загалом у рейтингу прийняло участь 500 підприємців.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply