17-18 вересня 2015 року в Києві відбудеться Національна конференція «Майбутнє МСП в Україні: Співвідповідальність. Комунікація. Розвиток».

Організатор конференції – проект USAID “Впевнений бізнес – заможна громада”. Захід буде проведено в Конференц-залі «Європейський» Президент Готелю (вул. Госпітальна, 12, поверх 1, м. Київ).

Початок о 10:00.

Акредитація для ЗМІ триває до 18:00, 16 вересня 2015 року, за електронною адресою [email protected] або за телефоном: +38 067 323 7125.

Захід проходитиме напередодні парламентських слухань з питань розвитку малого і середнього підприємництва (МСП), які в Україні відбудуться вперше за останні 12 років. У рамках підготовки до слухань у Верховній Раді України, запланованих на 30 вересня цього року, конференція має на меті обговорити можливості впровадження моделі взаємодії влади і бізнесу, за якої буде сформовано сприятливий бізнес-клімат та створено умови для відновлення національної економіки. За результатами конференції буде ухвалено резолюцію, яку буде надіслано до ВРУ для врахування під час підготовки слухань.

Участь у конференції візьмуть представники центральних органів виконавчої влади, інститутів громадянського суспільства, народні депутати України, експерти з України, Бразилії, Румунії, Польщі, Болгарії.

ПРОГРАМА (проект)

Проект USAID «Впевнений бізнес — заможна громада» сприяє внесенню, ухваленню та впровадженню невідкладних реформ у сфері боротьби з корупцією та покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств в Україні. Проект впроваджується Центром міжнародного приватного підприємництва (СIPE).

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.govта сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine

Джерело: Національна платформа МСБ

You may also like

Leave a reply