У Києві відкрили «Гімназію А+» від KAN, обладнану тепловими насосами Bosch

У Києві відкрили «Гімназію А+» від KAN, обладнану тепловими насосами Bosch

У столичній «Гімназії А+» встановили енергоефективну систему опалення на базі ґрунтових теплових насосів компанії Bosch, яка забезпечує якісне тепло, вентиляцію, кондиціонування та нагрів гарячої води.

У Києві на території житлового комплексу «Комфорт Таун» 1 вересня відкрили навчальний заклад «Гімназія А+», де клімат забезпечується каскадом ґрунтових теплових насосів Bosch Compress 7000 LW.

Сучасна гімназія, створена девелоперською компанією KAN, є першою в Україні школою з подібною потужною опалювальною системою, яка не підключена до системи централізованого міського опалення.

Директор відділу Термотехніка компанії Bosch в Україні Ігор Хазан розповів, що компанія вже використовувала подібні технології, але вони не були настільки потужними. Тепер у приміщенні гімназії встановлено 6 теплових насосів загальною потужністю 480 кВт, які беруть енергію землі з геотермального поля, збудованого під стадіоном. Саме завдяки їм і працює вся кліматична система в гімназії.

«Таке рішення забезпечує повноцінну роботу системи опалення, вентиляції, кондиціонування та нагріву гарячої води. До того ж воно — енергоефективне й екологічно чисте, а також знижує навантаження на міські мережі централізованого опалення», – розповів Ігор Хазан. Він підкреслив, що даний проект є прикладом світового рівня по впровадженню зеленої теплової енергії.

«Подібні системи вже застосовують у Європі, проте масштабність та потужність нашого рішення є унікальним не лише в Україні, адже в такому обсязі аналогічних реалізацій мало навіть у всьому світі!» — наголосив директор відділу Термотехніка.

Cпеціалісти Bosch вже налаштували та запустили обладнання в гімназії на максимальну ефективність, далі система буде працювати автоматично. Це також дозволить додатково зменшити навантаження на обслуговуючий персонал закладу.

«Для нас (компанії Bosch — ред.) було цікаво працювати з таким сучасним навчальним закладом і показати, що для таких об’єктів абсолютно нормально застосовувати подібні рішення. Вони енергоефективні, сучасні, довговічні та забезпечують стабільну роботу кліматичної системи. І найприємніше, що учні гімназії будуть не лише відчувати цей комфорт, але і вивчатимуть ці сучасні технології світового рівня на зрозумілих прикладах», — наголосив Ігор Хазан.

Bosch в Україні

Група компаній Bosch працює на українському ринку з 1993 року та є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, а також промислової та побутової техніки.

Продажі групи Bosch у 2017 фінансовому році становлять 74 млн євро. Чисельність персоналу компанії складає 370 осіб (за даними на 31.12.2017 р.). У Львівській області розташований завод з відновлення автомобільних стартерів. У Києві діє сервісний центр Bosch з обслуговування і ремонту електроінструментів. Для співробітників автосервісних майстерень відкрито учбовий центр Bosch. У 2012 та 2013 роках у Львові, Одесі і Харкові на базі технічних вузів створено учбові центри «Академії Bosch» 

Bosch в світі

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. У 2017 році приблизно 402 000 співробітників (дані на 31 грудня 2017 р.) забезпечили продаж на суму понад 78.1 млрд євро. Діяльність Групи компаній Bosch ведеться за чотирма бізнес-напрямками: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Будівельні технології та Енергетика. Bosch, в якості лідера серед IoT-компаній, пропонує інноваційні   рішення для «розумного  дому», «розумних міст», підключеної мобільності та підключеного виробництва. Компанія використовує свою експертизу в сенсорних технологіях, програмному забезпеченні, послугах та можливостях власного хмарного сервісу, щоб стати для клієнтів єдиним постачальником мережевих та багатопрофільних рішень. Стратегічна мета групи компаній Bosch – впроваджувати інноваційні продукти та послуги в сфері IoT. Bosch вдосконалює якість життя по всьому світу завдяки розробці передових технологій з широким спектром можливостей та надихаючими рішеннями, «винайденими для життя». До Групи компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH і більше 440 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно в 60 країнах. Разом з партнерами в сфері продажів і обслуговування компанія Bosch представлена майже у всіх країнах світу. Інноваційна сила компанії є основою її процвітання в майбутньому. У секторі наукових досліджень і розробок зайнято 64 500 працівників майже у 125 містах по всьому світу.

 KAN

KAN Development була заснована у 2001 р., коли в Україні лише зароджувався професійний девелоперський бізнес. Спільно зі своїми партнерами компанія розвиває більше ніж 15 проектів одночасно, що перебувають на різних стадіях реалізації.

KAN Development – девелоперська компанія, яка очолює групу підприємств-партнерів, що беруть участь у реалізації проектів нерухомості різних масштабів і рівнів складності. У складі компанії: фахівці з управління проектами, архітектори, досвідчені дизайнери, профільні підрозділи інженерного, експлуатаційного, фінансового, комерційного та юридичного супроводу проектів. KAN має успішний досвід системного управління нерухомістю: створення концепцій, проектування, будівництво та експлуатації бізнес-центрів класу «А», торгово-розважальних центрів, житлових комплексів, багатофункціональних об’єктів, багаторівневих комерційних паркінгів та ін. Серед успішно реалізованих проектів компанії ТРЦ Ocean Plaza, ЖК «Комфорт Таун», «Паркове місто», IQ Business Center, БЦ 101 tower,  ЖК Central Park та Tetris Hall ті ін.

 Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com або https://www.facebook.com/BoschUA/ та www.kandevelopment.com www.academyplus.com.ua/g

Оставить комментарий