3 вересня у Дніпропетровську стартує новий проект – «Навігатор підприємця», повідомляють у департаменті промисловості, підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради.

На заняттях по веденню підприємницької діяльності будуть розповідати про розробку стратегічної мети бізнесу, позиціонуванні, створенні ціннісної пропозиції, каналів збуту і побудові взаємовідносин з клієнтами, вхідних грошових потоків, основних витрат, точок прибутку, ключових ресурсів та видів діяльності. Крім того, розкажуть про розвиток комунікацій з партнерами, правові основи підприємницької діяльності, реєстраційних та дозвільних процедурах, оподаткуванні, обліку і планування, маркетингу, – зазначають у департаменті.

3-1Мета проекту: надання інформаційної підтримки особам, які бажають розпочати та розвивати власний бізнес, створення робочих місць, покращення соціально-економічного розвитку міста.

Цільова аудиторія: особи, які бажають розпочати власний бізнес та вже працюють у сфері малого та середнього бізнесу, студенти, випускники ВНЗ, безробітні, тимчасові переселенці, учасники АТО та інші категорії громадян.

Формат проекту: безкоштовні відкриті лекторії з використанням інтерактивних методик навчання.

Початок:  03 вересня 2015 по грудень 2015 року включно.

Адреса: м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 75

Контакти: +38 (056) 726 35 54

В рамках проекту передбачено проведення чотирьох курсів по 2 тижня кожний. Запланована кількість учасників на кожному з модульних курсів – 100 осіб.

По закінченню курсів кожен з учасників отримає сертифікат.  Участь у семінарі для зареєстрованих учасників БЕЗКОШТОВНА.

Взяти участь у проекті можливо за попередньою реєстрацією

Джерело: Національна платформа малого та середнього бізнесу

You may also like

Освіта

В Українській соціальній академії відкривається 8-й набір учасників на навчальну акселераційну програму для соціальних стартапів, діючих соціальних підприємств і мікро- та малих підприємств

У цей непростий час важливо підтримувати ініціативи, що спрямовані на вирішеннясоціальних проблем мешканців територіальних громад. ...

Leave a reply