З початку 2021 року ПриватБанк лише за програмою “КУБ” профінансував більше 25 тисяч проектів розвитку мікро та малого бізнесу на загальну суму понад 5 млрд грн. Як повідомили у дирекції по роботі з бізнес-клієнтами ПриватБанку, цього року обсяги фінансування підприємців та малого бізнесу у порівнянні з 2020 збільшено на 25%.

Активна кредитна підтримка малого та мікробізнесу ПриватБанком збільшується завдяки дуже швидкій процедурі видачі кредитів “КУБ”. Сьогодні середній “таймінг” від заявки до видачі кредиту складає не більше 2-х банківських днів.

Програма “Кредити Українському Бізнесу” (КУБ) призначена для фінансування бізнесу строком на 1 рік для поповнення обігових коштів або придбання товарів/обладнання та т.і. без додаткової застави. Подати заявку на фінансування за кредитом КУБ можна на сайті https://kub.pb.ua/get-credit.

Додатково працює програма “КУБ під заставу”, де можна отримувати більші суми коштів під додаткову заставу в тому числі і зі зниженими вимогами до неї за рахунок додаткового часткового забезпечення кредиту державними гарантіями.

Нагадаємо, що за результатами дослідження банківського ринку компанії CBR, сьогодні з ПриватБанком мають ділові відносини 71% юридичних осіб та 74% підприємців України.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply