До сезону літніх відпусток Vodafone, спільно зі страховою компанією ARX (АТ «СК «Аркс») запровадили нові можливості для оплати туристичного страхування Smart Travel. Відтепер страхування можна оформити онлайн за 5 хвилин, оплатити з мобільного рахунку та зекономити до 20% на відсутності паперового оформлення та логістики.

Smart Travel – це поліс туристичного страхування, який забезпечує медичну допомогу за кордоном, організацію та оплату медичного обслуговування. Мета поїздки, що покривається полісом, включає екскурсійний туризм, активний відпочинок і аматорський спорт, навчання, пляжний відпочинок, а також інтелектуальну працю.

Поліс дозволяє віддалено оформити страховку для закордонної поїздки, без необхідності звертатися в офіс страхової компанії. Клієнти передплачених тарифів Vodafone можуть у будь-який час безкоштовно підписатися на послугу на сайті Vodafone і активувати її у кілька кліків просто напередодні мандрівки за кордон. Активація послуги відбувається протягом 1 хвилини без необхідності зазначати особисті дані.

Партнер програми, компанія ARX, щомісяця оформлює близько 1500 електронних полісів туристичного страхування онлайн. Ці показника надалі зростають, адже страхування покриває надання невідкладної медичної допомоги при захворюваннях, пов’язані з особливо небезпечними інфекціями, в тому числі й COVID-19. Сюди включені діагностика захворювання за допомогою тестів при наявності симптомів хвороби органів дихання та лікування в межах страхового ліміту.

Оформити туристичний поліс можна і в Україні, і протягом перших 5 годин перебування за кордоном – на сторінці Vodafone SmartTravel

Оплата буде зніматися тільки за дні фактичного перебування за межами України. Страховку можна оформити навіть на один день. Клієнти Vodafone передплати тепер мають змогу оплатити страхування з мобільного рахунку – за всі дні перебування або за певні дні, на вибір. Також доступна оплата картою за всі дні перебування – як для абонентів передплати, так і для контрактних клієнтів.

Страхова сума становить 30 000 євро. Вартість страхового платежу становить від 25 гривень на день, у залежності від країни перебування.

Vodafone запустив програму Smart Travel у серпні 2018 року. За два роки страховкою скористалися кілька тисяч мандрівників.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 49 країн. Станом на 31 березня 2021 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйону користувачів фіксованого інтернету та об’єднує більше 123 мільйонів IoT підключень. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 1 кварталі 2021 року перевищили 29,7 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Leave a reply