Купити квартиру в Черкасах можна від $20000 в центрі міста.

Найбільшим попитом на вторинному ринку Черкас користуються недорогі однокімнатні та двокімнатні квартири. Як розповів Domik.ua директор АН «Фортуна»  Святослав Федоренко, однією з головних вимог до нерухомості є її розташування не на першому або останньому поверхах.

Як повідомив ріелтор, покупці також цікавляться квартирами у новобудовах Черкас , проте найчастіше купують житло у будинках, які вже введені в експлуатацію. Ціна одного квадратного метра новозбудованого житла в Черкасах нині складає близько 10000 грн.

Дізнатися більше про квартири у новобудовах міста можна на форумі Domik.ua у розділі “Новобудови Черкас ”.

Ціни на однокімнатні квартири економ-класу на вторинному ринку Черкас стартують від $13000 на околицях міста. У прицентральних районах таке житло обійдеться не менш як у $17000, а в центрі – $20000. Ціни на двокімнатні недорогі квартири в Черкасах становлять $17000-$25000 в залежності від району розташування і стану житла. Для порівняння, на вторинному ринку Чернівців купити однокімнатну квартиру в центрі міста можна від $17000, а в прицентральних районах та на околицях — не менше $24000 .

Квартири бізнес-класу, за словами ріелтора, майже не користуються попитом в Черкасах. Ціни на однокімнатні квартири цього сегменту в прицентральних районах і центрі Черкас стартують від $25000, на двокімнатні — від $35000.

Більше інформації про вартість одно-, дво- і трикімнатних квартир в Черкасах можна отримати тут.

Источник: domik.ua

You may also like

Leave a reply