Попит на житлову нерухомість у місті невеликий, найчастіше купують одно- та двокімнатні квартири.

З початку року ціни на квартири у Хмельницькому знизились на 15-20%, проте власники готові до суттєвого торгу. «При продажу квартир власники можуть знизити ціну на 10-15% від заявленої в оголошенні», – розповіла Domik.ua директор АН «Радник» Аліса Кміта.

Які квартири купують у Хмельницькому

Найбільшим попитом користується недороге житло. «В основному купують однокімнатні квартири до $15000 та двокімнатні — до $25000. За таку ціну можна придбати житло без ремонту у старих будинках», – зазначила ріелтор.

Також великим попитом користуються квартири в новобудовах , яких у місті багато. Квадратні метри купують як на початку будівництва будинку так і в готовому об’єкті. «Інвестори не бояться вкладати гроші, адже майже усі будівлі добудовуються, от щоправда, деякі не вводяться в експлуатацію через проблеми з комунікаціями», – наголосила Аліса Кміта.

Вартість нерухомості в Хмельницькому

Квартири економ-класу

Ціни на квартири у Хмельницькому стартують від $15000 – це мінімальна вартість однокімнатної квартири. За двокімнатну просять від $17000, а за трикімнатну — від $27000. Такі ціни актуальні для центру та прицентральних районів. «На околиці міста квартири економ-класу майже не продаються через невелику кількість старих будинків. Проте околиці активно забудовуються новобудовами, де вартість квартир значно вища через великі площі», – зазначила ріелтор.

Квартири бізнес-класу

Купити квартиру бізнес-класу у Хмельницькому можна за ціною від $35000. Вартість залежить від площі житла та якості ремонту. Площа однокімнатної квартири в новобудові — приблизно 50 кв. м, двокімнатної — 70 кв. м, трикімнатної — від 100 кв. м.

Локація

Однокімнатна квартира

Двокімнатна квартира

Трикімнатна квартира

Центр та прицентральні райони

$50000

$70000

$100000

Околиця міста

$35000

$45000

$60000

Коли очікувати зниження вартості житла

На сьогодні попит на квартири невеликий, на ринок впливає політична та економічна ситуація в країні. «Усі учасники ринку очікують місцевих виборів. Дехто вважає, що після виборів курс долару підвищиться, й тоді житло на вторинному ринку подешевшає. Проте забудовники у гривні можуть підвищити ціни. При стабільному курсі вартість житла не зміниться», – переконана Аліса Кміта.

Domik.ua проаналізував базу оголошень продажу квартир і знайшов однокімнатне житло у центрі міста за $18000. Площа квартири — 30 кв. м, житло відремонтоване та повністю мебльоване.

Квартира знаходиться на останньому поверсі 9-ти поверхового будинку, поряд є гімназія, центральний ринок, відділення банків та магазини.

Як зазначив ріелтор, власник спочатку виставив ціну в $16000 проте згодом її підвищив, тому говорити про зниження вартості не доводиться.

Автор: Наталія Куксенко

Источник: domik.ua

 

You may also like

Leave a reply