Тенденції ринку житлової нерухомості Вишгорода та вартість квартир на вторинному ринку нерухомості.

Як повідомила порталу Domik.ua ріелтор АН «Старгород» Людмила Блажевська, ціни на квартири у Вишгороді за минулий рік знизились у середньому на 15 %.

Фахівець із нерухомості зазначила, що поряд із однокімнатними та двокімнатними, покупці обирають також і трикімнатні квартири.

Зазначимо, що клієнти віддають перевагу квартирам у будинках, що розташовані в центрі міста. Найбільшим попитом користується житло, що знаходиться на проспекті Шевченка та вулицях Дніпровській та Шолуденка.

Серед основних вимог покупців до житла — квартири зі встановленими лічильниками енергоресурсів. Також зазначимо, що кутові квартири у Вишгороді клієнти обирають лише за наявності утеплення.

Читайте також: Як знизити вартість нерухомості в Україні

Вартість квартир

На первинному ринку нерухомості ціна за квадратний метр квартир в новобудовах Вишгорода коливається в межах 10000-15000 грн.

Дізнатись більше про будівництво багатоквартирного житла у Вишгороді можна на форумі новобудов Вишгорода

Придбати однокімнатне житло на вторинному ринку у Вишгороді на околиці можна в середньому від $20000. Вартість двокімнатної квартири стартує від $27000, трикімнатної — від $35000.

При цьому, придбати однокімнатну квартиру в центрі міста можна від $29000, двокімнатну — від $35000, а трикімнатну — від $42000.

Ціни на однокімнатну квартиру у новобудові в центрі міста на вторинному ринку стартують від $33000, двокімнатну — від $35000, а трикімнатну — від $62000.

Більше інформації про тенденції ринку нерухомості у Вишгороді читайте тут.

Источник: domik.ua

You may also like

Нерухомість

Держгеокадастр забезпечив впровадження функціоналу щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про масив земель сільськогосподарського призначення

31 жовтня 2023 року в програмному забезпеченні Державного земельного кадастру запроваджено функціональну можливість щодо внесення ...
Нерухомість

Держгеокадастр запроваджує оприлюднення інформації про стан здійснення сертифікованими інженерами-землевпорядниками повноважень державних кадастрових реєстраторів

Держгеокадастр запроваджує оприлюднення інформації про стан здійснення сертифікованими інженерами-землевпорядниками повноважень державних кадастрових реєстраторів у рамках ...

Leave a reply