Програма тренінгу передбачає:

  • Принцип постановки завдань команді
  • Мотивація співробітників: мотивація ВІД і мотивація ДО
  • Ясність у постановці і розумінні завдання
  • Бар’єри в реалізації завдань: робота зі страхами
  • Позбавляємося від зайвого контролю і мікроменеджменту

Формат:
На тренінгу 80% часу відводиться практиці в групах та індивідуально над робочими ситуаціями учасників

Коли: 10 жовтня

Тривалість тренінгу:
6 год, з 10:00 до 18:00 з кава-брейкми та перервою на ланч

Запрошуємо:
керівників проектів і команд
керівників усіх рівнів

Вартість:
До 9 жовтня – 1500 грн
В день тренінгу – 2000 грн

Попередня реєстрація обов’язкова.

Про коуч-тренера:

Володмир Дегтярьов бізнес- та executive коуч, бізнес-тренер, CEO и співвласник комунікаційного агентства Newsfront. Розробив програму внутрішнього навчання і мотивації в агентстві, яка зайняла третє місце в номінації «Трудові практики» Національного конкурсу бізнес-кейсів з корпоративної соціальної відповідальності. Більше 5 років застосовує інструменти коучингу для розвитку співробітників, завдяки чому середній термін роботи ключових співробітників перевищує середній по ринку більш ніж удвічі.

У 2012 році визнаний Українською асоціацією по зв’язкам з громадськістю найкращим PR-спеціалістом з боку агентств, а галузеве видання Marketing Media Review включило до рейтингу “35 кращих професіоналів рекламно-комунікаційного ринку України до 35 років”.

У 2014-2015 провів більше 50 тренінгів та відкритих лекцій (теми: публічні виступи, медіа-тренінги, командоутворення, цілепокладання і тайм-менеджмент, кризові комунікації) для топ-менеджменту і співробітників таких компаній та організацій, як АТФ Банк (Казахстан), Ericsson Ukraine, KasperskyLab, PlatinumBank, Metro Ukraine, Bayer, MaryKay, Malaysian Embassy, Нова Пошта, Whirlpool та інші. Був лектором MBA Львівського інституту менеджменту, постійний лектор у BeFirst Marketing School та White Sales School.

Реєстрація

You may also like

Освіта

В Українській соціальній академії відкривається 8-й набір учасників на навчальну акселераційну програму для соціальних стартапів, діючих соціальних підприємств і мікро- та малих підприємств

У цей непростий час важливо підтримувати ініціативи, що спрямовані на вирішеннясоціальних проблем мешканців територіальних громад. ...

Leave a reply