Компанія Lenovo представляє нові передові технологічні інструменти для задоволення швидкозмінних потреб користувачів сучасного бізнесу. Новий монітор, програмне забезпечення та аксесуари не лише розширюють можливості користувачів, які працюють у віддаленому та гібридному форматах, але й розв’язують значні проблеми, з якими стикаються компанії в процесі оцифрування операцій у різних відділах. Дослідження Lenovo показують, що віддалене управління робочими ресурсами та глобальними командами лишається головним завданням для ІТ-директорів1. Ось чому нові пропозиції поєднують в собі значну обчислювальну потужність, 3D із ефектом занурення та вдосконалену систему безпеки — аби створити єдиний, орієнтований на людину, досвід роботи.

  • Новий 3D-монітор ThinkVision™ — це 27-дюймовий монітор з підтримкою 2D/3D, для якого не потрібні спеціальні окуляри, з функцією відстеження руху очей у реальному часі. Пристрій підійде професійним творцям контенту для створення якісних 3D-візуалізацій.
  • Нові гарнітури Lenovo Wired VOIP і Lenovo Wired ANC Gen 2 — це високоякісні аудіорішення для професіоналів, що працюють у гібридному робочому середовищі. Вони мають вбудований блок управління викликами з активним шумозаглушенням, і пропонують сумісність з популярними платформами для проведення конференцій.
  • Хмарний сервіс Lenovo Device Manager має нові розширені функції для віддаленої роботи й підтримки зусиль в галузі сталого розвитку, які включають комплексні рішення з управління енергоспоживанням і керування парком пристроїв на основі ШІ.
  • Доповнюють нову лінійку вишуканий та зручний 16-дюймовий рюкзак Lenovo ThinkPad Professional Backpack Gen 2 і чохли ThinkPad Professional Topload Gen 2 у варіаціях 14 й 16 дюймів.

“У все більш динамічному гібридному та віддаленому робочому середовищі поняття “універсальних” технологічних рішень більше не є життєздатним. Дослідження показують2, що більш ніж половина ІТ-директорів інвестують у цифрову трансформацію, завдяки якій роботодавці та працівники прагнуть знайти правильні технічні інструменти, які не лише відповідатимуть мінімальним вимогам, але й зможуть забезпечити гнучкість та зручність для підвищення продуктивності та спільної роботи, — говорить Джонсон Цзя (Johnson Jia), старший віцепрезидент Глобального інноваційного центру, Lenovo Intelligent Devices Group. — Нові пристрої та програмне забезпечення, які ми представляємо сьогодні, є невіддільними елементами єдиної екосистеми, що використовує сильну обчислювальну потужність, високоякісну візуалізацію та адаптивне ПЗ. Разом вони відкривають можливості технологій для кращої роботи та кращого командного досвіду”.

ThinkVision 27 3D Monitor: вражаючий 27-дюймовий 3D-монітор, що не потребує окулярів, сумісний з 2D-форматами

Оскільки робота й особисте життя чимдуж переходять у цифрову сферу, потужне поєднання дисплеїв, обчислювальної техніки та виробничих технологій вивело 3D-екосистему на новий рівень. Серед творців контенту та професіоналів зростає потреба у більш реалістичній віддаленій співпраці та більш спрощеному процесі створення 3D-контенту: від графіки й ігор до відео. У відповідь на потреби користувачів компанія Lenovo представляє 3D-монітор ThinkVision 27 — новаторський 27-дюймовий монітор, сумісний з форматами 2D/3D без необхідності використання окулярів і призначений для більш імерсивної творчості, зв’язку та спільної роботи.

3D-монітор ThinkVision 27 став втіленням бездоганного прогресу, що поєднує в собі ефект занурення в реальність і простоту використання. Пристрій забезпечує захопливий 3D-досвід без необхідності використання 3D-окулярів. Природні враження від перегляду 3D-зображень досягаються завдяки функції відстеження руху очей у реальному часі, що робить відображення плавнішим, та лентикулярній лінзі, що здатна перемикатись.

Аби забезпечити однаковий користувацький досвід як у 2D, так і 3D режимах, монітор ThinkVision 27 може значно підвищити продуктивність за рахунок зменшення потреби в додатковій обчислювальній потужності для 3D-візуалізації. Чіткість 4K у поєднанні з  99% охопленням колірних просторів DCI-P3 та Adobe RGB робить цей монітор ідеальним інструментом для професійних творців контенту. Він проєктує два незалежних зображення на очі користувача таким чином, що кожне око бачить об’єкт під дещо іншим кутом. Даний процес забезпечує чітке стереозображення та сприйняття глибини у природній та ефективній стереоскопічній візуалізації. Новий монітор ThinkVision 27 також оснащений вбудованими динаміками й можливостями підключення, включно з док-станцією USB-C® і модульною підтримкою камер, що забезпечує розширений функціонал і легке заряджання.

У поєднанні з програмним забезпеченням 3D Explorer новий 3D-монітор утворює комплексну екосистему для створення та перегляду 3D-зображень. Це рішення пропонує користувачам просту платформу для доступу до всіх 3D-додатків3, яка забезпечує комфорт і  можливість оптимізувати роботу, а також  підвищує контроль та ефективність при використанні новинки. Платформа 3D Explorer озброює творців корисними інструментами, як-от 3D-плеєр для перегляду відео та файлів з 3D-ефекти, програми для дизайну та продуктивності, а також набір засобів розробки (SDK, software development kit) для авторів 3D-додатків. Для покращення та розширення можливостей 3D-роботи з часом з’являтимуться нові функції, які пропонуватимуть розвиток цифрової 3D-взаємодії та доступ до динамічної 3D-екосистеми.

Гарнітури Lenovo професійного рівня: для зосередженості та роботи звідки завгодно

Працівники сфери знань досі потребують кращого звуку для зв’язку та концентрації уваги, оскільки вони працюють в різних місцях: в галасливому офісі, вдома чи деінде. Нові професійні гарнітури Lenovo з бездоганною якістю звуку та зручною конструкцією створені для гібридного світу конференц-зв’язку — вони сертифіковані для Microsoft Teams™, Zoom™ та оптимізовані для інших провідних платформ. Гарнітури Lenovo Wired VOIP і Lenovo Wired ANC Gen 2 мають однаковий формфактор і оснащені вбудованим блоком керування викликами для зручності використання. Рознім USB-C (з адаптером USB-A) забезпечує ширшу сумісність, а змінні амбушури підвищують комфорт користувача. Останні також мають важливу функцію активного шумозаглушення, завдяки якій відволікаючий навколишній шум фактично усувається.

Lenovo Device Manager: розширення можливостей віддаленої роботи завдяки вдосконаленим функціям керування енергоспоживанням

Компанія Lenovo розширює можливості свого хмарного рішення Lenovo Device Manager для швидкого підключення девайсів у роботу без жодного дотику, що дозволяє організаціям ефективно керувати своїм парком пристроїв. Останні масштабовані вдосконалення включають більш безпечне віддалене сканування та оновлення Windows BIOS, драйверів і мікропрограм, а також можливості централізованого керування енергоспоживанням для всього парку.

Функції керування живленням Lenovo Device Manager, які запускаються поетапно, тепер зручно об’єднані на одній сторінці. Спершу з’явиться функція, що дозволятиме керувати відповідними ПК на Windows та пристроями SmartEdge. Крім того, для пристроїв Lenovo ThinkPad буде впроваджено функцію PeakShift, яка автоматично перемикатиме живлення на батарею в години пікового навантаження. На наступних етапах буде представлено Lenovo Device Manager з функцією керування живленням (налаштуванням режиму сну/енергоощадного режиму) та віджетом Dashboard, що сформує комплексне рішення для керування енергоспоживанням на основі ШІ.

Щоб допомогти компаніям зрозуміти структуру енергоспоживання та потенційну економію коштів, Lenovo Device Manager надасть звіт про економію витрат на електроенергію, отриманий завдяки керованому використанню пристроїв та операціям регулювання енергоспоживання. Використовуючи можливості штучного інтелекту, система допоможе кожному пристрою отримувати оптимізоване керування енергоспоживанням.

16-дюймовий рюкзак ThinkPad Professional Backpack Gen 2

Новий рюкзак призначений для безпечного та організованого зберігання ноутбука та аксесуарів та виготовлений з високоякісних легких матеріалів, а його зовнішня частина на 70% складається з переробленого поліетилентерефталату (ПЕТ). Просторе основне відділення та спеціальний м’який відсік вміщують ноутбук діагоналлю до 16 дюймів. Рюкзак має чотири додаткові кишені для зберігання речей, смартрознім для кабелю, що дозволяє заряджати ноутбук на ходу, а також багажний ремінь для зручного транспортування.

16-дюймовий і 14-дюймовий чохли ThinkPad Professional Topload Gen 2

Чохли Topload — це легкий і міцний спосіб транспортування ноутбука та необхідних аксесуарів без об’ємних рюкзаків. 16-дюймовий та 14-дюймовий чохли виготовлені зі стійких матеріалів преміумкласу, а їх зовнішня частина також виготовлена з переробленого ПЕТ на 89% та 88% відповідно. Обидві моделі мають кілька кишень для ефективної організації, м’який плечовий і багажний ремінь, що легко кріпиться до ручної поклажі в салоні літака. 16-дюймова версія чохла на додаток до окремого відсіку має великий основний для зберігання ноутбука, а також слот для смарткабелю для заряджання пристрою в русі4.

Тепер, під’єднавши Lenovo ThinkPhone від Motorola до будь-якого монітора Lenovo за допомогою кабелю USB-C5, користувачі отримають доступ до хмарних можливостей Windows 3656. Дане рішення допомагає використовувати повний набір програм Microsoft для керування робочим процесом, перегляду документів незалежно від місця перебування тощо. Усі ці рішення разом — більше, ніж просто високопродуктивні обчислення — вони спрямовані на те, щоб рухати професійні робочі простори вперед, надихаючи на творчість і сприяючи співпраці, доповнюючи способи роботи бізнесу та окремих людей у сучасну епоху.

Технічні характеристики

3D-монітор Lenovo ThinkVision 27
Дисплей Розмір 27 дюймів
Панель IPS 3-стороння NearEdgeless
Роздільна здатність 2D 3840 x 2160
Роздільна здатність 3D 1920 x 2160
3D FoV / Дистанція 40 / 60-100 см
Яскравість (2D / 3D tvp.) 310 ніт
Поверхня Антиблікова
CR 1000:1
3D Tech Змінна лентикулярна лінза з відстеженням руху очей
Колірна гамма 99% DCI-P3, 99% Adobe RGB, 100% sRGB, 100% BT 709
Точність кольорів Заводське калібрування, сер. ∆E<2 на DCI-P3, Adobe RGB
Частота оновлення 60 Гц
Сполучення Порти 2x HDMI 2.1 (TMDS)

1xDP1.4

USB Type-C® (HBR3)

RJ45

Аудіовихід

USB Hub Верхні: 1 x USB 3.2 Gen 1 (через USB Type-C)

Нижні: 5 x USB 3.2 Gen 1 (1 за Type-C)

USB-C PD До 100 Вт
Підтримка MC60 Так
Інше Додаткові функції 3D Explorerfactory color calibration
Кабель DP, USB Type-C, HDMI, USB, power
Пакування М’яка подушка
Система Мінімальні вимоги до ПК Intel® Core™ i5 7400/3.00 ГГц; NVIDIA® GeForce® GTX 1050; 16 ГБ DDR5
 Підтримка ОС Мінімально необхідне: Windows 10 64-bit

 

 

Гарнітура Lenovo Wired VoIP
Аудіо Розмір 32 мм
Чутливість 86 дБ SPL на 1 мВт – 1 кГц
Максимальна споживана потужність 30 мВт
Діапазон частот 20 Гц – 20 кГц
Пропускна здатність – Режим музики Широкосмугова
Пропускна здатність – Режим говоріння Повносмугова
Мікрофон 1 Односпрямований
Чутливість мікрофона -40 дБ В/Па на 1 кГц
Діапазон частот мікрофона 100 Гц – 8 кГц
Сполучення Інтерфейс USB-C і USB-A (через USB-C до USB-A Converter)
Довжина кабелю Headset to Control Box: 60 см

Control Box to USB-C Plug: 118 см

Дизайн Розміри пакування 192 мм x 227 мм x 75 мм
Вага Гарнітура з кабелем: ~140 г

Пакування: ~ 405 г

Інтерфейс Гучність +- клавіша

Teams клавіша

Клавіша мікрофона Mute/Unmute

LED індикатор блоку керування:

–         Mute/Unmute

–         Teams message сповіщення

–         Teams Call сповіщення

Інше Сертифікація Microsoft Teams

Zoom

Гарантія 2 роки

 

 

 

 Lenovo Wired ANC Headset Gen 2
Аудіо Розмір 32 мм
Чутливість 86 дБ SPL at 1 мВт – 1 кГц
Максимальна споживана потужність 30 мВт
Діапазон частот 20 Гц – 20 кГц
Пропускна здатність – Режим музики Широкосмугова
Пропускна здатність – Режим говоріння Повносмугова
Мікрофон 1 мікрофон для говоріння, 2 мікрофони для активного шумозаглушення (ANC)
Чутливість мікрофона -40 дБ В/Па на 1 кГц
Діапазон частот мікрофона 100 Гц – 8 кГц
Сполучення Інтерфейс USB-C і USB-A (через USB-C до USB-A Converter)
Довжина кабелю Гарнітура до блоку керування: 60 см

Від блоку керування до  USB-C штекера: 118 см

Дизайн Розміри пакування 188 мм  x 227 мм x 75 мм
Вага Гарнітура з кабелем: ~145 г

Пакування: ~ 416 г

Інтерфейс Гучність +-  клавіша

Teams button/Hook button

Клавіша мікрофона Mute/Unmute

ANC On/Off

LED-індикатор блоку керування:

–         Mute/Unmute

–         Teams message сповіщення

–         Teams Call сповіщення

Інше Сертифікація Microsoft Teams

Zoom

Гарантія 2 Роки

1 Стійкий ІТ-директор: Глобальне дослідження ІТ-директорів, проведене компанією Lenovo у 2023 році.

2 Дослідження PwC Pulse, проведене в серпені 2022 року.

3 Доступність і можливості додатків можуть відрізнятися залежно від географічного розташування.

4 Для заряджання потрібен окремий акумулятор/павербанк.

5 Потрібен кабель типу USB-C з підтримкою відео або адаптер USB-C-HDMI; телевізор або монітор повинен мати порт HDMI або відеовхід USB-C.

6 Потрібна хмарна підписка на Windows 365.

Про компанію Lenovo:

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) — глобальна технологічна компанія з доходом у $62 млрд, яка посідає 217 місце в рейтингу Fortune Global 500, об’єднує 77 000 працівників по всьому світу та щодня обслуговує мільйони користувачів на 180 ринках. Зосередившись на сміливому баченні — забезпечувати розумні технології для кожного, компанія Lenovo стала провідним світовим гравцем на ринку ПК, продовжуючи розширення у сферах зростання, які сприяють розвитку технологій «нового ІТ» (клієнтських, периферійних, хмарних, мережевих та інтелектуальних), включаючи сервери, системи зберігання даних, мобільні пристрої, програмне забезпечення, рішення та сервіси. Ця трансформація разом з інноваціями Lenovo, що змінюють світ, створює більш інклюзивне, надійне та стійке цифрове суспільство для кожного. Щоб дізнатися більше актуальної інформації, відвідайте сайт https://lenovo.ua та перегляньте останні новини на StoryHub.

You may also like

Comments are closed.